Yükleniyor...

XRP’ye ETF onayı mı geliyor? | Ekin Albayrak ile kripto haberleri

Ekin Albayrak, Coinkolik YouTube kanalında yayınlanan videosunda XRP'nin ETF gündemini ve Avalanche memecoin fonunu ele aldı.

Ekin Albayrak, Coinkolik YouTube kanalında yayınlanan videosunda XRP’nin ETF gündemini ve Avalanche memecoin fonunu ele aldı.

Ekin Albayrak, Coinkolik YouTube kanalında yayınlanan XRP’ye ETF onayı mı geliyor? adlı videoda gündemi değerlendirdi. Albayrak, kendisi de dahil olmak üzere birçok analistin ETF’leri değerlendirdiğini ve BTC’nin 39 bin ila 40 bin dolara tutunmaya çalıştığını aktardı.

Bitcoin’deki gidişatın satış baskısıyla ilerlemesine değinen Albayrak, makro tarafta da önemli verilerin ortaya çıktığını dile getirdi. Albayrak, Türkiye’deki ve Amerika’daki makro ekonomik verileri yorumladı.

Albayrak, Bitcoin’in sonraki aşamalarını değerlendirdiği videoda, GBTC satışlarının son durumunu, Avalanche ekosisteminde yer alan memecoin’lerin kritik bir haber ile öne çıkabileceğini, XRP’ye ETF gelip gelmeyeceğini değerlendirdi.

Gündemden haberdar olmak ve Ekin Albayrak’ın gündeme dair videosunu izlemek için Coinkolik YouTube kanalını ziyaret edebilirsiniz. İzlemek için; Tıklayınız.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner