Yükleniyor...
Sponsored

1 Milyar Dolar Değerinde USDT Piyasaya Sürüldü

Kripto para sektöründeki önemli transferlerin anlık hareketlerini paylaşan Whale Alert‘e göre, 1 milyar dolar değerinde USDT artık piyasada.

1 Milyar Tether USDT Piyasaya Suruldu

Kripto para sektöründeki önemli transferlerin anlık hareketlerini paylaşan Whale Alert‘e göre, 1 milyar dolar değerinde USDT artık piyasada.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Stablecoin’ler arasında, piyasa değeriyle liderlik koltuğunda oturan USDT’nin ihraççısı Tether, geçtiğimiz günlerde NEAR ağında da USDT’yi kullanıma sunarak büyümeye devam ediyor.

Piyasadaki Toplam USDT Miktarı 70 Milyara Yakın

Whale Alert verilerine göre 1 milyar dolar değerinde USDT, Tron Blockchain ağında piyasaya sürüldü. Geçmiş dönemlere bakıldığında Tether’in genel olarak bu yıl piyasaya 9 milyar USDT sürdüğünü görülüyor.

Bu yılın başında ilk işlemi gerçekleştiren Tether’in şubat, mart, mayıs, ağustos ve bugünkü 1 milyarlık USDT ile birlikte 2022 yılında piyasaya sürmüş olduğu USDT miktarı 9 milyara ulaştı.

Euro, Kanada doları, yuan gibi para birimlerinde de rezervleri bulunan Tether’in web sitesinde yer alan bilgilere göre, piyasada 67 milyar 883 milyon 438 bin 459 dolar USDT bulunuyor.

Diğer stablecoin’lere de kısaca bakacak olursak,

50.7 milyar dolarlık piyasa değeriyle USDC ikinci sırada konumlanıyor. Üçüncü sırada ise Binance’in stablecoin’i Binance USD (BUSD) var. BUSD’nin piyasa değeri ise 20.5 milyar dolar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x