Altcointurk, Haziran Ayında 200. KriptoCuma’yı Kutladı • Coinkolik
Yükleniyor...

Altcointurk, Haziran Ayında 200. KriptoCuma’yı Kutladı

Altcointurk’te Haziran ayı yine dopdolu geçti, 200’üncü KriptoCuma’nın da yer aldığı bu ayda Altcointurk’te neler olup bitti?

11

Altcointurk’te Haziran ayı yine dopdolu geçti, 200’üncü KriptoCuma’nın da yer aldığı bu ayda Altcointurk’te neler olup bitti?

Geçtiğimiz günlerde 200. KriptoCuma’yı kutlayan Altcointurk ekibinde büyük bir coşku yaşandı. Son zamanlardaki faaliyetlerini giderek artıran Altcointurk, ilgi toplamaya devam ediyor. Peki ya spaces yayınları, NFT ve birçok alan ile ön plana çıkan Altcointurk’te neler olup bitiyor?

Altcointurk Hizmetleri Genişliyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Altcointurk haftalık Spaces yayınlarına iki yeni program daha ekledi. Her Pazartesi Fan Token Spaces yayını ile Fan Tokenler üzerine keyifli ve bilgilendirici bir sohbet gerçekleştirilirken, her Pazar ekosistemin değerli isimlerinden olan @kraljulien Küresel Piyasanın Nabzı programıyla dinleyicilere eşsiz bir bilgi birikimi sunuyor.

2018 yılından bu yana devam eden KriptoCuma etkinliğinin 200’üncüsü 16 Haziran Cuma günü gerçekleştirildi. 200’den fazla kişinin yer aldığı etkinliğe akademisyenlerden, borsa temsilcilerine, sektör paydaşlarından, influencerlar’a kadar bir çok önemli isim de Altcointurk Base’de ağırlandı. 

Altcointurk’ün KriptoCuma katılımcılarına özel olarak ürettiği Memories NFT’lerin claim sayısı 1000’i geçti. Bu NFT’lerin ilerleyen dönemlerde topluluk üyelerine önemli ayrılacalıklar sağlayacağı da bilinen bir gerçek.

Altcointurk Her Yerde

Web3 ekosistemi Haziran ayında etkinliğe doydu! Altcointurk, Respect Trade tarafından düzenlenen İzmir Blockchan Summit, aynı tarihte İstanbul’da gerçekleşen Fans Love It, Şampiyonlar Ligi final maçı izleme etkinliği, KPMG Perspektifinden Web3 ve Superteam Türkiye’nin Geleceği Şekillendiren Yazılımcılar etkinliklerine katılım sağlayarak ekosisteme ne kadar önem verdiğini de kanıtlamış oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x