Aman dikkat: Proje ekibi satış yapıyor! • Coinkolik
Yükleniyor...

Aman dikkat: Proje ekibi satış yapıyor!

Lookonchain, yüzde 200'lük yükselişe imza atan ORBS'de ekibin satış yapmaya başladığını iddia etti.

ORBS düşüş

Lookonchain, yüzde 200’lük yükselişe imza atan ORBS’de ekibin satış yapmaya başladığını iddia etti.

Zircir üstü veri analiz kuruluşu Lookonchain, son günlerin popüler kripto para birimi ORBS ile ilgili çarpıcı bir iddiayı ortaya attı. Lookonchain, ORBS ekibinin token satışı yapmaya başladığını belirtti. Grafik ve veriler eşliğinde sunum yapan Lookonchain, proje ekibinin oluşturduğu iki yeni cüzdan ile bu satışı gerçekleştirdiğini ifade etti.

ORBS düşüyor: Ekip satışı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Son günlerin büyük çıkış yakalayarak popülerlik kazanan kripto para birimi ORBS, ekibin satış yaptığı yönündeki iddialar neticesinde düşüş yaşamaya başladı.

Lookonchain, ORBS’ye ait verileri inceledi. Verilere göre, Proje ekibine ait olan cüzdan, iki yeni cüzdana ORBS gönderdi. İki yeni cüzdan ise OKX borsasına ORBS yatırmaya başladı.

Proje ekibinin cüzdanı, bir cüzdana 134 milyon ORBS (7 milyon dolar) gönderdi. Bu cüzdan, 61,8 milyon ORBS’yi direk OKX borsasına yatırdı.

Diğer cüzdan ise proje ekibinden 94,3 milyon ORBS (4,9 milyon dolar) aldı. Bu cüzdan da 20 milyon ORBS’yi OKX borsasına transfer etti.

İki yeni cüzdan aracılığıyla OKX borsasına ORBS yatıran proje ekibi, fiyatın düşmesine yol açtı. Lookonchain, iki cüzdanda toplam 153,4 milyon ORBS’nin kaldığını ve bu cüzdanların satış yapmaya devam edebileceğini belirtti.

Ekran Resmi 2023 10 18 11.23.44

Ekibin yaptığı bu zincir üstü işlemler sırasında, 0,069 dolar seviyesine kadar yükselen ORBS’de düşüş başladı. ORBS, kısa sürede 0,050 dolara kadar geriledi. Ekibin satış yapmaya başlamasıyla, yüzde 28’e yakın bir düşüşe imza atan ORBS, daha fazla düşüş yaşama potansiyeli taşıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x