Yükleniyor...

Amazon Önümüzdeki Baharda NFT Girişimi Başlatabilir

Blockworks'ün bir raporuna göre Amazon, bu baharda bir NFT girişimi başlatmayı planlıyor.

avrupa parlamentosu amazon

Blockworks’ün bir raporuna göre Amazon, bu baharda bir NFT girişimi başlatmayı planlıyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Amazon geçtiğimiz günlerde Avalanche ile ortaklık kurmuştu. Amazon’un kriptoya olan ilgisinin gün geçtikçe artıyor olması piyasada olumlu karşılık bulabilir.

Blockworks’ün Raporu Amazon’un NFT Girişimi Yapabileceğine İşaret Etti

Blockworks’ün Amazaon’un planlarına aşina olan dört kaynaktan desteklediği haberine göre şirket, ilkbaharda piyasaya sürülebilecek NFT’leri kapsayan yeni bir girişim kurmayı planlıyor.

Blockworks, teknoloji devinin oyun oynamaya odaklanan proje için sıraya giren bir düzineden fazla ortağı olduğunu söyledi. Amazon müşterilerinin kripto oyunları oynamasını ve ücretsiz NFT’ler elde etmesini sağlamak için bir platform oluşturmayı planlıyor.

Amazon’un bu çabası hala geliştirme aşamasında olsa da Blockworks’ün yayımladığı rapora göre girişim önümüzdeki nisan ayında başlatılabilir. Blockworks’ün iki kaynağı, şirkete platformun AWS yerine Amazon veya Amazon’un bir yan kuruluşu olan Amazon Web Services tarafından çalıştırılacağını söyledi.

Amazon’un kriptoya ve ekosistemin diğer ürünlerine olan ilgisinin her geçen gün artıyor olması ileride diğer büyük şirketlerin de ilgisinin bu alana kaymasına olanak sağlayabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x