Yükleniyor...

Amerikan Formula 1 Takımı, OpenSea ile İş Birliği Yapıyor

Amerikan Formula 1 takımı Haas, NFT pazar yeri OpenSea ile iş birliği yaptığını duyurdu.

Amerikan Formula 1 Takimi OpenSea ile Is Birligi Yapiyor

Amerikan Formula 1 takımı Haas, NFT pazar yeri OpenSea ile iş birliği yaptığını duyurdu.

Kripto endüstrisi ve popüler yarış sporu Formula 1 arasındaki iş birliklerinin sayısı son birkaç oldukça arttı. 2021 yazında Formula 1, Crypto.com ile milyonlarca dolarlık bir kripto sponsorluğu anlaşması imzaladı ve 2022’nin başlarında Red Bull Racing, kripto borsası Bybit ile ortaklık kurdu. Ekim ayının ortalarında da F1, ABD’de kripto, NFT ve metaverse ürün ve hizmetlerini kapsayan sekiz ticari marka başvurusunda bulundu. Örnekleri artırabilecek olan iş birliklerine bir yenisi daha Haas F1 takımı ile ekleniyor.

Haas Formula 1 Takımı, OpenSea ile Anlaştı

OpenSea, Haas F1 takımı adına NFT koleksiyon üretmek için ekip ve harici ortak çalışanlarla birlikte çalışacak.

Anlaşmanın bir parçası olarak, Haas için değiştirilemez token koleksiyonu üretilecek. Ayrıca, Haas F1 Takımı tarafından 2022 Formula 1 Dünya Şampiyonası’nda yarışmak için tasarlanan ve üretilen VF-22 otomobillerinde Opensea logosu yer alacak. Yapılan iş birliğiyle, taraftar katılımının artırılması amaçlanıyor.

Amerikan Formula 1 Takimi OpenSea ile Is Birligi Yapiyor 1

Haas F1 takım yöneticisi Günther Steiner, ortaklıkla ilgili olarak şunları söyledi:

“Haas F1’in pazara ilk adımlarını atmasını için NFT alanında doğru ortağı bulmayı bekliyorduk ve Opensea ile tam olarak aradığımızı bulduk”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner