Anasayfa Altcoin Haberleri Chainlink (LINK) Analist Uyardı: Chainlink (LINK) Düzeltmesi Tehlikeli Seviyelere Yaklaşıyor

Analist Uyardı: Chainlink (LINK) Düzeltmesi Tehlikeli Seviyelere Yaklaşıyor

ABONE OL:google-news

Kripto para analisti Michael van de Poppe, Chainlink’in (LINK) 4,92 dolar seviyesine yükseldikten sonra 4,06- 4,15 dolar seviyesinin altına düşmesinin kripto para için iyi olmayacağını söyleyerek, son zamanlarda gerçekleşen düzeltme hakkında yorum yaptı.

Chainlink (LINK) İçin Endişeli Seviye

‘Kripto Michael’ olarak da bilinen analist Michael van de Poppe, Chainlink’in 4,92 dolar seviyesinden şu anda işlem gördüğü 4,50 dolar seviyesine düşmesi hakkında görüşlerini dile getirdi.

Bu geri çekilmeyi bir önceki artıştan sonra sağlıksız bir şekilde nitelendiren analist, 4,06-4,15 dolarlık bölgelerin görülmesi halinde daha büyük sorunların olacağı konusunda uyardı. Ancak analiste göre, sözü edilen seviyelerin üzerinde fiyatların kalması yükselişin devam etmesini mümkün kılabilir.

Chainlink Benimsenmesi Artıyor

Chainlink Güney Kore’de, bölgesel bir alanda kullanılmaya başladığını duyurdu. Chainlink, hastaların zincir dışı sağlık verilerini bulmak ve doğrulamak için kullanılacaktır. Bu kullanım örneği doktorların ve hastaların klinik kayıtları kolayca yönetmelerini ve paylaşmalarını sağlayacaktır. Bu açıklamaların LINK’in son dönemdeki yükselişinin bir nedeni olduğuna inanılıyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakU.Today
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

Bizi Takip Edin

917BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,348TakipçilerTakip Et
567AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar