Yükleniyor...

Analist Uyardı: Chainlink (LINK) Düzeltmesi Tehlikeli Seviyelere Yaklaşıyor

Kripto para analisti Michael van de Poppe, Chainlink'in (LINK) 4,92 dolar seviyesine yükseldikten sonra 4,06- 4,15 dolar seviyesinin altına düşmesinin kripto para için iyi olmayacağını söyleyerek, son zamanlarda gerçekleşen düzeltme hakkında yorum yaptı.

Chainlink Link

Kripto para analisti Michael van de Poppe, Chainlink’in (LINK) 4,92 dolar seviyesine yükseldikten sonra 4,06- 4,15 dolar seviyesinin altına düşmesinin kripto para için iyi olmayacağını söyleyerek, son zamanlarda gerçekleşen düzeltme hakkında yorum yaptı.

Chainlink (LINK) İçin Endişeli Seviye

‘Kripto Michael’ olarak da bilinen analist Michael van de Poppe, Chainlink’in 4,92 dolar seviyesinden şu anda işlem gördüğü 4,50 dolar seviyesine düşmesi hakkında görüşlerini dile getirdi.

Bu geri çekilmeyi bir önceki artıştan sonra sağlıksız bir şekilde nitelendiren analist, 4,06-4,15 dolarlık bölgelerin görülmesi halinde daha büyük sorunların olacağı konusunda uyardı. Ancak analiste göre, sözü edilen seviyelerin üzerinde fiyatların kalması yükselişin devam etmesini mümkün kılabilir.

Chainlink Benimsenmesi Artıyor

Chainlink Güney Kore’de, bölgesel bir alanda kullanılmaya başladığını duyurdu. Chainlink, hastaların zincir dışı sağlık verilerini bulmak ve doğrulamak için kullanılacaktır. Bu kullanım örneği doktorların ve hastaların klinik kayıtları kolayca yönetmelerini ve paylaşmalarını sağlayacaktır. Bu açıklamaların LINK’in son dönemdeki yükselişinin bir nedeni olduğuna inanılıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner