Yükleniyor...

Analiste Göre Chainlink’in (LINK) Yükselişe Geçmesi Bu Seviyeyi Kırmasına Bağlı

Chainlink (LINK), fiyat hareketleri büyük ölçüde altcoin piyasasının geri kalanını yansıtan Bitcoin (BTC) yükselişinden beri düşük performans gösteriyor.

chainlink link fiyat

Chainlink (LINK), fiyat hareketleri büyük ölçüde altcoin piyasasının geri kalanını yansıtan Bitcoin (BTC) yükselişinden beri düşük performans gösteriyor.

Bitcoin muazzam yükseliş trendiyle yatırımcıların dikkatini çekerken, Ethereum (ETH) ve LINK gibi büyük altcoin’ler düşük performans gösteriyor ve tüccarlar BTC yükseliş trendini takip ederken satış baskısı girişleriyle karşı karşıya kalıyor. Parabolik Bitcoin boğa piyasaları sırasında, BTC yükseliş trendlerinin öncelikle tek başına gerçekleşmesi oldukça yaygındır ve altcoin’ler bir miktar istikrar bulduktan sonra yükselir.

Bu, bir sonraki piyasa çapındaki hareketin, Bitcoin’in Chainlink gibi daha küçük akranları arasında gerçekleşeceği anlamına gelebilir. Bir trader şu anda LINK’te yükselişe geçmeden önce 14.50 doların üzerinde bir kırılmayı takip ediyor. Analiste göre bu seviye kesin bir şekilde yukarı kırılıncaya kadar, herhangi bir önemli kısa vadeli ivmeyi görüp göremeyeceğini kesin olarak söylemek için henüz çok erken.

Orta vadede trend, tüm altcoin pazarı için bir kriter haline geldiğinden, muhtemelen Ethereum’a bağlı olacaktır. 600 doların üstündeki bölgede yerel zirvelerinin üzerine çıkıncaya kadar, konsolidasyonun yakın olma olasılığı çok yüksektir.

Chainlink Momentum Kazanmak İçin Mücadele Ediyor

Chainlink, şu anki 13.71 dolarlık fiyatıyla yatay işlem görüyor. Bu, son birkaç gündür işlem gördüğü fiyat civarında. LINK, bu hafta başlarında belirlenen 11.00 doların altındaki düşük seviyelerinden önemli ölçüde yükseldi.

Fakat BTC karşısında hala düşük performans gösteriyor ve dün 14.00 dolarlık bölgede güçlü bir reddedilme ile karşılaştı. Orta vadede nereye yöneldiği, büyük ölçüde veya tamamen, bu kilit düzeye karşı devam eden tepkisine bağlı olacak.

Analist: LINK’in 14.50 Doların Üstüne Çıkması Gerekiyor

Bir analist, Chainlink’in orta vadede nereye yönelebileceği konusundaki düşüncelerini paylaşırken, 14.50 doların daha fazla yükseliş görmek için kırılması gereken önemli bir seviye olduğunu açıkladı. Yakın vadede bu seviye kırılırsa, kripto para biriminin yükselebileceğini belirtti.

Chainlink’in bu anahtar seviyenin üzerine çıkıp çıkamayacağı büyük olasılıkla öncelikle Bitcoin’e bağlı olacaktır, çünkü sürekli gerçekleşen parabolik yükseliş altcoin’ler için bazı rüzgarlar yaratabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner