Yükleniyor...

Analistlere Göre Chainlink (LINK), Yükselişine Devam Edecek

Chainlink, kripto para piyasasında bazı hafif zayıflık belirtilerine rağmen inanılmaz derecede güçlü fiyat hareketi görmeye devam etti.

chainlink LINK

Chainlink, kripto para piyasasında bazı hafif zayıflık belirtilerine rağmen inanılmaz derecede güçlü fiyat hareketi görmeye devam etti.

Güçlü kripto para birimi tarihinde ilk kez çift haneli fiyat bölgesine girdi ve bu haftanın en düşük seviyesi olan 7.40 dolardan büyük bir yükselişe işaret ediyor. Analistler, teknik göstergeye göre, LINK’in bazı ağır dirençlere karşı itme başlattığını belirtiyor.

Bununla birlikte, mevcut gücü, karşı karşıya olduğu satış baskısını hızla bozabilir ve önümüzdeki günlerde ve haftalarda popüler altcoin 12.50 dolara yükseliş için kapıları açabilir.

Bitcoin ve diğer büyük altcoinlerin çoğu, mevcut direnç seviyelerinin üzerine çıkamadıkları için düşmeye başlasa da, LINK’in yoğun gücü, piyasanın geri kalanının gidişatı ne olursa olsun daha yüksek toparlanmaya devam etmesine izin verebilir.

Muazzam Bir İvme

Chainlink, yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre  10.65 dolardan işlem görüyordu. Kripto para birimi dün erken saatlerde daha önce 10.00 dolar civarında karşı karşıya kaldığı direnci kırmayı başardı ve ardından 10.40 dolara kadar yükseldi. Bununla birlikte, burada bazı yoğun satış baskısıyla karşı karşıya kaldı, bu da yükselişini yavaşlattı ve ardından mevcut fiyat seviyelerine geri dönmesine neden oldu. Kripto para birimi bu düşüşten sonra tekrar toparlanarak 10.40 dolar seviyesini de kırdı.

Bu yükseliş trendi ortaya çıkan ivmenin muazzam bir uzantısına işaret ediyor.

Bir analist, yakın zamanda attığı bir tweet’te, daha yükseğe devam etmeden önce LINK’in önceki direnç seviyesini destek olarak test etmesini beklediğini açıkladı. Bu seviye 8.50 dolar civarında.

LINK Şimdi 12.50 Dolara Tırmanmaya Hazır

Kripto para biriminin bundan sonra nereye yönelebileceğine gelince dün de belirttiğimiz gibi Crypto Michael önümüzdeki günlerde ve haftalarda 12.50 doların gelebileceğini dile getirmişti.

Popüler analist Josh Rager ise Chainlink’i dipten aldığı için çok memnun olduğunu ifade etti. Rager ayrıca, şu ifadeleri kullandı:

“LINK burada ETH’den daha güçlü görünüyor. Bu nedenle, ETH’lerimden bir kısmını LINK ile değiştirdim.”

LINK, beklenmedik bir satış baskısı akışına maruz kalmadıkça, yakında daha da yükseklere çıkması çok muhtemel olan kripto para birimlerinden birisi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner