Yükleniyor...

Analistlere Göre XRP Yükselişe Geçebilir

Son iki hafta boyunca piyasada yaşanan kayıplar nihayet sona erdi.

analistlere göre xrp yükselişe geçebilir

Son iki hafta boyunca piyasada yaşanan kayıplar nihayet sona erdi. Bitcoin, son birkaç gün içinde güçlü bir yükseliş yaşadı. Buna bağlı olarak altcoin’lerde de yükselişler gördük. XRP de yüzde 8,03 kazanç sunarak 0.1679 dolara yükselmişti. Fakat gece saatleriyle beraber yine kripto para birimlerinde düşüşlere tanık oluyoruz. CoinMarketCap verilerine göre XRP şu an 0.157 dolardan işlem görüyor.

XRP bu ay ciddi kayıplar yaşadı, ancak analist Moiseiev Yurii, rahatlatıcı bir yükselişin XRP’yi direnç seviyelerine geri götüreceğine inanıyor. Yurii, şu anda XRP’nin direnç seviyelerinin 0.165 dolar ile 0.170 dolar olduğunu ifade ediyor. Uzun pozisyonlar ancak fiyat destek hattına yaklaştığında veya fiyat direnç seviyesinden geçtiğinde açılmasını önerir. XRP fiyat performansı olduğu gibi devam ederse, direnç seviyesini yakında düşürmesi muhtemel.

XRP Fiyat Tahmini

Benzer şekilde analist Lucash da iyimser bir tahmin sundu. XRP fiyatının, XRP’nin tırmanışını sürdürmesini görmek için gereken platformu sağlaması gereken geçici bir düşüş belirlediğini ifade etti. Lucash, “Görünüşe göre geçici bir düşük yaşadık ve sanırım buradan yukarı çıkacağız” ifadelerini kullandı.

Ripple Yeni Bir Ortaklık Geliştiriyor

Ripple geçtiğimiz günlerde Tayland merkezli bir finansal hizmetler sağlayıcısı DeeMonney ile yeni bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Anlaşmaya göre DeeMoney mevcut havale sistemini geliştirmek için Ripple’ın blockchain ağını kullanacak. Bu Ripple’ın Asya’daki konumunu güçlendiriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner