Yükleniyor...

ARB Airdrop’undan Devasa Gelirler Açıklandı!

Sektörün yeni yıldızı Arbitrum'dan (ARB) haberler gelmeye devam ediyor, Ethereum (ETH) likidite sağlayıcıları ARB airdrop'undan 500 bin dolar kazandı.

arbitrum

Sektörün yeni yıldızı Arbitrum’dan (ARB) haberler gelmeye devam ediyor, Ethereum (ETH) likidite sağlayıcıları ARB airdrop’undan 500 bin dolar kazandı.

Son günlerde piyasayı kasıp kavuran ARB’den pozitif yönlü gelişmeler ardı ardına geliyor. Kripto yatırımcısının bir süredir merakla beklediği ARB, Ethereum (ETH) likidite sağlayıcılarına 500 bin dolar gelir sağladığı belirtildi. Yalnızca yatırımcıların değil, kripto borsalarınında büyük ilgi gösterdiği ARB, şuan için piyasalarda büyük bir öneme sahip. Airdrop’lar tarafında giderek artan “kazançlar ve popülerlik kazanması“, ARB tarafına da tamamiyle yansıdığı görünüyor.

ARB, Yayınlanan Veriler ile Dikkatleri Çekmeyi Başardı!

veri

Çeşitli kripto veri platformlarından yayınlanan raporlar ışığında, ETH sağlayıcılarının ilk birkaç saat içersinde 500.000 doların üzerinde kar ettiği bildirildi. UniSwap’ten alınan verilere göre, ARB/ETH likidite havuzunda 180 milyon dolardan fazla hacmin oluştuğu ve likidite sağlayıcıları için 542.000 dolar ücret netleştirildiği belirtildi.

ARB taraflı gelen pozitif haberlerin gelen veriler ile doğru orantılı olduğu görülüyor. Birçok popüler kripto borsasında dün listelenen ARB, “sektörün baş tacı” konumuna geldi diyebiliriz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner