Yükleniyor...

Arbitrum (ARB) Neden Yükseliyor? 18 Nisan 2023

Kripto piyasasının yeni yıldızlarından olan ARB, her geçen gün yükselişine devam ediyor, gün içersinde yüzde 10'a yakın artış sergileyen ARB, yükselişine devam edebilir?

arbitrum

Kripto piyasasının yeni yıldızlarından olan ARB, her geçen gün yükselişine devam ediyor, gün içersinde yüzde 10’a yakın artış sergileyen ARB, yükselişine devam edebilir?

Kripto borsalarında listelendiği günden bu yana parlayan ARB, gün geçtikçe fiyatlanmaya devam ediyor. Günün en çok yükselen coin’leri arasına girmeyi başaran ARB, her geçen gün ATH değerini de tazeliyor. Kripto sahnesinde şuan için parlayan ARB, görkemli yükselişini sürdürebilir mi?

Ekran Resmi 2023 04 18 09.59.59

Arbitrum (ARB) Grafik Analizi

Yüzde 10’a yakın bir artış sergileyerek zirve fiyatlarını her geçen gün yenileyen ARB, bugünde hacimli bir yükseliş sergiledi. 1,59 dolar fiyattan aldığı tepkiyle beraber birkaç saatte 1,81 dolara ulaşan ARB, ATH değerini tazelemiş oldu. 1,59 – 1,57 dolar aralığında sağlam bir alıcı kitlesi yakalayan ARB, neredeyse bu değerlere her ulaştığında bir yükseliş sergiledi.

Ekran Resmi 2023 04 18 10.01.11 1

Günlük açılış fiyatı ve haftalık açılış fiyatını net olarak aşan ARB, bu değerleri (1,69 dolar – 1,61 dolar) artık destek görevi olarak çalıştırıyor. ARB’nin yükseliş yönlü hareketindeki önemli kriterlerden biri 1,81 doların net şekilde aşılması olacaktır. Şuan için ATH değerlerine yakın seyreden coin için diğer bir önemli unsur, kripto piyasasının haber akışı olabilir. Fiyatlamanın negatif devam ettiği süreçte ise, 1,74 – 1,69 – 1,61 ve 1,57 dolar seviyelerinden fiyatın tepki alması muhtemel olacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner