Yükleniyor...

Arbitrum’da (ARB) Neler Oluyor? Yüzde 30’u Aşan Yükseliş!

Binance'ın son zamanlardaki en popüler coin'lerinden olan ARB, yüzde 31'e yakın bir artış göstererek günün en çok değer kazanan coin'i oldu.

arbitrum

Binance’ın son zamanlardaki en popüler coin’lerinden olan ARB, yüzde 31’e yakın bir artış göstererek günün en çok değer kazanan coin’i oldu.

Ethereum’un (ETH) 2.100 dolara ulaşmasından sonra altcoin’lere adeta şenlik yaşanmaya başladı. Neredeyse tüm altcoin’lerde yükseliş gözlemlenirken, popüler kripto borsası Binance’ın yeni coin’i olan ARB, altcoin’lerin sahnesinde parlamayı başardı. Yakın zamanda gerçekleştirdiği airdrop sonrasında birçok borsada listelenen ARB, popülerliğini korumaya devam ediyor. Yaklaşık olarak 1,60 dolara ulaşan ARB, Binance’da yeni ATH değerine ulaştı.

Ekran Resmi 2023 04 14 08.59.46

Arbitrum (ARB) Grafik Analizi

Günlük açılış fiyatından itibaren yeni zirvelere göz diken ARB, yüzde 30’dan fazla bir artış ile anlık olarak 1,591 dolar seviyesine ulaşmayı başardı. Kripto ekosisteminin yeni gözdelerinden olan ARB’de fiyatın yükselişe başladığı nokta olan 1,37 dolar seviyesi, güncel süreçte destek görevini koruyor.

Ekran Resmi 2023 04 14 09.11.05

Daha kısa zaman dilimini ele aldığımızda ise, geri çekilmelerde 1,518 dolar seviyesi değerlendirilebilir. Yükseliş trendinin devam edebilmesi için, Binance’daki ATH değeri olan 1,5915 doların hacimli bir şekilde aşılması takip edilebilir. ARB, günün en çok değer kazanan coin’i olmayı başararak, dikkatleri üzerine çekti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner