Yükleniyor...

Ark Investment Yeni Kripto Fonu İçin 16,3 Milyon Topladı

Cathie Wood'un Ark Investment’ı, yeni özel kripto fonu için 16,3 milyon dolar topladı.

ARK Invest Neredeyse Populer Kripto Borsasinin Ortagi Olacak

Cathie Wood’un Ark Investment’ı, yeni özel kripto fonu için 16,3 milyon dolar topladı.

SEC dosyaları, ARK Crypto Revolutions fonunun iki versiyonu için yapılan fon toplama işlemlerini ortaya koydu. Cathie Wood’un Ark Investment’ı yeni özel kripto fonu için artırma yaptı.

Cathie Wood’un Ark Investment’ı Yeni Kripto Fonu İçin 16,3 Milyon Dolar Topladı

Çarşamba günü ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na yapılan başvurulara göre, Cathie Wood‘un Ark Invest, yerel ve Cayman Adaları tabanlı bir versiyon arasında bölünmüş yeni bir kripto fonu için 16 milyon doların üzerinde para topladı.

ARK Crypto Revolutions US Fund LLC, dokuz yatırımcıdan 7.281.630 dolar, ARK Crypto Revolutions Cayman Fund LLC ise bir destekçiden 8.993.330 dolar topladı.

cathie wood bitcoin

Her iki fon da 1 Mart’ta yatırıma açıldı ve verilen rakamlar satılan toplam miktardı. Genel hedef için Ark, fonun açık uçlu olduğu anlamına gelen süresiz olarak işaretlendi.

Florida merkezli firmanın sunduğu birçok teklifin aksine, bu fonlar özel ve yalnızca az sayıda yatırımcıya açık olarak yatırıma açılacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner