Yükleniyor...

Audius, NFT Çalışmalarına Devam Ediyor

Audius yayınladığı bir duyuru ile, NFT çalışmalarına devam ederek özel sanatçı erişimi adına NFT-Gating'i uygulamaya koyduğunu bildirdi.

audius

Audius yayınladığı bir duyuru ile, NFT çalışmalarına devam ederek özel sanatçı erişimi adına NFT-Gating’i uygulamaya koyduğunu bildirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Son zamanlarda NFT çalışmaları ile gündeme gelen Audius‘un yeni gelişmesi, Spotfiy‘ın token sistemi oynatma listelemeleri haberinden sonra geldi. Popüler Web3 müzik platformu Audius, NFT çalışmalarını sürdürerek bu konu üzerine yeni bir duyuru yayınladı. Müzik, NFT ve Web3 çalışmalarıyla son günlerde öne çıkan müzik platformu Audius, NFT yatırımcılarının dikkatini çekmiş durumda.

Audius, Yeni Hizmeti Olan NFT-Gating’i Duyurdu

Best PFP NFT Projects

Audius’un kurucu ortağı ve baş ürün sorumlusu Forrest Browning, NFT çalışmalarına değinerek bu yöndeki fikirlerini dile getirdi. Browning, Audius’un aktif olduğu zamandan bu yana ki hedefini “dinleyiciler ve sanatçılar arasında güçlü bir bağ oluşturmak” şeklinde nitelendirdi.

Audius’un getirmiş olduğu bu yenilik ile birlikte sanatçılar, Audius‘ta kendi NFT‘lerini yayınlayıp kendi içeriklerine gizlilik koyabilecek. Kendi NFT‘lerine yayına alan sanatçılar, kendilerine ait içeriklere dinleyecilerin erişebilmesi için “NFT koleksiyonuna sahip olması” gerekecek. Ayrıca NFT‘ye yönelik çalışmalarına devam eden Audius, NFT topluluğunu ve kendine ait koleksiyonu olmayan sanatçıları “hedeflediğini” bildirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x