Yükleniyor...

Baby Doge Coin (BabyDoge), Kısa Sürede Yüzde 72 Arttı!

Memecoin furyasının tekrar başlamasıyla birlikte artışa geçen bir diğer coin BabyDoge oldu, BabyDoge memecoin'lerin tahtına oturabilir mi?

babydoge memecoin

Memecoin furyasının tekrar başlamasıyla birlikte artışa geçen bir diğer coin BabyDoge oldu, BabyDoge memecoin’lerin tahtına oturabilir mi?

Kripto piyasasında kayda değer bir yeri olan memecoin’ler, göstermiş oldukları yükseliş ile birlikte yeniden trend yakaladı. Geçtiğimiz günlerde Twitter, anasayfa tasarımına Dogecoin (DOGE) logosunu eklemişti. DOGE tarafında başlayan bu furya, diğer memecoin’lere de sıçrayarak büyük yükselişlerin habercisi oldu. DOGE’den sonra Shiba Inu’da (SHIB) atağa kalkarak, SHIB ekosistemini parlatmıştı. Şuanki sürece baktığımızda ise, memecoin akımının yeni lideri BabyDoge gözüküyor. Kısa sürede yüzde 72 oranında bir artış yakalayan BabyDoge, kripto piyasasının popüler memecoin’i haline geldi.

Ekran Resmi 2023 04 17 11.17.10

Memecoin‘lerin Yeni Lideri BabyDoge Olabilir

Bir hafta bir süre geçmeden bile yüzde 72 yükselen BabyDoge, özellikle de sosyal medya platformlarında çokça konuluşmaya başlandı. DOGE’nin zemin hazırladığı memecoin trendi, SHIB ve BabyDoge eşliğinde devam ediyor. 12 Nisan’dan bu yana devasa alım hacmi yaratan BabyDoge, yeni zirveler için yatırımcılarını heyecanlandırmış görünüyor.

Ekran Resmi 2023 04 17 11.20.03

BabyDoge’nin bu artışı sonrasında BabyDoge yatırımcıları önemli bir soruyu daha gündeme getirdi. Henüz çok popüler kripto borsalarında listelenmeyen BabyDoge için, listeleme haberlerine yönelik sorular giderek artıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner