Yükleniyor...

Balinalar, Üç Haftada 52 Milyon XRP Topladı

Balinalar, üç haftada 52 milyon Ripple (XRP) satın alarak dikkatleri üzerine çekti.

XRP ripple

Balinalar, üç haftada 52 milyon Ripple (XRP) satın alarak dikkatleri üzerine çekti.

Ripple ve SEC arasında süren hukuksal mücadelede, kripto yatırımcılarının tavrı da merak ediliyor. Özellikle Ripple’ın zafere yakın olduğu düşüncesi, son dönemde XRP maksimalistlerini umutlandırmaya başladı. Yeni yatırımcılar projeye akın ederken, mevcut balinalar da XRP sayısını artırmaya başladı.

Santiment tarafından sağlanan verilere göre, 10 milyon ila 100 milyon arasında XRP tutan adreslerin satın almaları dikkat çekiyor. Bu balinalar, üç haftada 52 milyon XRP satın aldı.

Ripple ve SEC Davasında Sona Doğru: Balinalar Aktif!

Santiment verilerine göre, yaklaşık 5 milyon dolardan fazla XRP tutan balinalar hazırlık içerisinde. Bu balinalar, son günlerde düzenli XRP alımlarıyla 52 milyondan fazla XRP‘yi cüzdanlarına ekledi.

Twitter’da “Ali” isimli bir kullanıcı, Santiment verilerinden faydalanarak XRP balinalarının hareketine dikkat çekti. Ali, XRP balinalarının Ripple konusunda boğa görüşünü paylaştığını belirtti. Grafik destekli bir görüş paylaşan Ali, balinaların XRP alım iştahını ortaya çıkardı.

Santiment grafiği, adreslerin 7 Mayıs tarihinde 4,02 milyar XRP tuttuğunu gösteriyor. Adreslerdeki bu miktar, bu zamana kadar büyük bir artışla 4,54 milyar adete çıktı. Balinalar, cüzdanlarını yüzde 13 seviyesinde artırdı.

Özellikle SEC ile Ripple arasındaki dava, balinaların da tutumunu şekillendiriyor. Daha önce Cointelegraph Türkiye, Ripple avukatı olarak bilinen John Deaton ile röportaj gerçekleştirmişti. Bu röportajda Deaton, davanın her an sonuçlanacağını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner