Yükleniyor...

BAYC, NFT Piyasasına Umut Aşılıyor!

Yuga Labs destekli NFT projesi Bored Ape Yacht Club (BAYC), yılı yaklaşık 70 Ethereum (ETH) taban fiyatıyla kapatarak umut aşıladı.

BAYC NFT Piyasasina Umut Asiliyor

Yuga Labs destekli NFT projesi Bored Ape Yacht Club (BAYC), yılı yaklaşık 70 Ethereum (ETH) taban fiyatıyla kapatarak umut aşıladı.

Hızla benimsenen ve milyonlarca kişiye erişen NFT, bir dönemin en popüler sektörü oldu. NFT’ler, farklı tasarımlar ve birbirinden benzersiz modelleriyle yoğun ilgi gördü. Ancak kripto piyasasında yaşanan düşüş, NFT sektörünü de olumsuz etkiledi. Birçok proje, talep bulamadığı için zorlu günlerden geçti. 2022 yılının sekteye uğrattığı NFT sektörü, Yuga Labs tarafından desteklenen BAYC ile umut buldu. BAYC, yılı yaklaşık 82 bin dolar değerindeki 70 ETH taban fiyatıyla tamamladı.

Yuga Labs, Hukuksal Süreçlerin Ortasında BAYC ile NFT Sektörünü Domine Ediyor

BAYC, bu yıl tüm NFT projeleri arasında en yüksek taban fiyatını elinde tutarak dikkatleri üzerine çekti. Diğer taraftan, Yuga Labs destekli CryptoPunks için taban fiyat giderek düşüyor. CryptoPunks, 60 Ethereum (ETH) seviyelerinden satılıyor.

Kasım ayında BAYC, bir süre CryptoPunks ürünlerinin gölgesinde talep görüyordu. Yoğun ilgi gören proje, son zamanların en önemli NFT projesi haline gelmeyi başardı. Diğer taraftan BAYC, taban fiyatında zirve noktayı Mayıs ayında gördü. Popüler koleksiyon, Mayıs ayında 409 bin dolar değerinde 145 ETH‘ye taban oluşturmuştu.

Genel olarak Yuga Labs, 2022 yılının en pahalı koleksiyonlarını satmayı başardı. Bu yıl gerçekleşen en pahalı 12 NFT işleminden 8’ini Yuga Labs oluşturdu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner