Yükleniyor...

Beklenen Justin Sun ve Warren Buffett Buluşması Gerçekleşti

Geçtiğimiz yıl kripto topluluğunda büyük ses getiren ve ertelenen buluşma gerçekleşti ve TRON Vakfı'nın kurucusu ve CEO'su Justin Sun ile ünlü milyarder Warren Buffett’ın geçen ay bir akşam yemeğinde bir araya geldiği açıklandı.

Justin Sun ve Warren Buffett

Geçtiğimiz yıl kripto topluluğunda büyük ses getiren ve ertelenen buluşma gerçekleşti ve TRON Vakfı’nın kurucusu ve CEO’su Justin Sun ile ünlü milyarder Warren Buffett’ın geçen ay bir akşam yemeğinde bir araya geldiği açıklandı. Geçtiğimiz yıl gerçekleşmesi planlanan buluşma, Buffett ile buluşmak için 4.6 milyon dolar ödeme yapan Sun’un rahatsız olduğunu öne sürmesi üzerine ileri bir tarihe ertelenmişti.

Buluşmaya ilişkin olarak yapılan açıklamada, Sun ile Buffett’ın 23 Ocak’ta yerel saat ile akşam 6’da Nebraska eyaletinin Omaha şehrinde yer alan Happy Hollow Club’ta buluştuğu kaydedildi. Sun-Buffett buluşmasında Sun’ın beraberinde götürdüğü dört de misafir yer aldı. Bu misafirler Litecoin Vakfı’nın kurucusu Charlie Lee, Huobi’nin CFO’su Chris Lee, Binance Charity’nin başkanı Helen Hai ve eToro’nun CEO’su Yoni Assia oldu.

TRON Vakfı’ndan bir yetkili yemekte genel olarak kripto paraların ve Blockchain’in konuşulmasının yanı sıra iş ve hayatın konuşulduğunu söyledi. Yetikilinin açıklamasındaki en dikkat çeken kısım ise Buffett’ın Blockchain teknolojisinin ödemenin geleceği üzerinde yıkıcı bir etki yaratacağına inandığını söylediğini aktarması oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x