Yükleniyor...

Bill Clinton’ın Eski Danışmanından, Dikkat Çeken Kripto Para ve NFT Açıklaması

Eski ABD Başkanı Bill Clinton'ın danışmanlığını yapan ve North Island'ın başkanlığını üstlenen Glenn Hutchins, kripto paralar ve NFT'ler ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.

GLENN 2

Eski ABD Başkanı Bill Clinton’ın danışmanlığını yapan ve North Island’ın başkanlığını üstlenen Glenn Hutchins, kripto paralar ve NFT’ler ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.

“Doğru kripto para birimleri altından çok bakır ve platin gibidir.”

CNBC’deki Squawk Box programında konuşan Hutchins, doğru kripto para birimlerinin önemli kullanım alanları olduğunu ve bu açıdan altın yerine bakır ve platin ile karşılaştırılmalarının daha doğru olacağını kaydetti. Hutchins’e göre kripto paralar yalnızca birer değer deposu olarak değil, farklı alanlarda da önemli şeyler vaat ediyor. Glenn Hutchins’in ilk Bitcoin’ini (BTC) 2016 yılında aldığını hatırlatmakta fayda var.

NFT Övgüsü

Hutchins, konumasının devamında NFT’lerin gerçek koleksiyonlardan daha iyi olduğunu iddia etti. Hutchins’e göre NFT’ler, kişiler arasında kolaylıkla gönderilip alınabildiğinden fiziksel koleksiyonlara göre çok daha işlevsel bir yapıya sahip. Eski danışman, dünyanın fizikselden dijitale geçmeye başladığını ve NFT’lerin de bu geçiş adımlarından bir tanesi olduğunu savundu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner