Yükleniyor...

Binance, Bitcoin NFT’lerini Desteklediğini Duyurdu

Binance NFT Marketplace, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla NFT ekosisteminde desteklenen zincirlere Bitcoin ağının eklendiğini duyurdu.

binance

Binance NFT Marketplace, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla NFT ekosisteminde desteklenen zincirlere Bitcoin ağının eklendiğini duyurdu. 

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC), menkul kıymetler yasalarını ihlal ettiği gerekçesiyle dava açtığı Binance, bugün Bitcoin NFT’lerini desteklediğini açıkladı. Yapılan duyuruda desteklenen NFT’ler arasında Bitcoin Bandits, Bitcoin Frogs, Bitcoin Fizzas, Bitcoin Punks, Bitcoin Wizards, Block Legends, BTC DeGods, BTC Machine gibi projelerin yer aldığı belirtildi. Nispeten yeni bir gelişme olan Bitcoin NFT’leri, son aylarca kripto piyasasının önemli bir parçası haline geldi. En küçük Bitcoin birimi olan satoshi’lere bağlı zincir üzerinde sanat yaratma yöntemi olan Ordinals, Bitcoin madencilik gelirinin iki yılı aşkın bir süredir en yüksek seviyesine ulaşmasına yardımcı oldu. 

Kullanıcılar Yeni Koleksiyonları Keşfedebilecekler

Bitcoin Ordinals, son haftalarda giderek büyüyen bir fenomen haline geldi ve şu anda Bitcoin üzerinde 1 milyondan fazla NFT bulunuyor. 

Binance’in gerçekleştirdiği bu entegrasyon, Binance NFT’yi çok zincirli, açık pazar ekosistemi olarak yeni bir dünyaya taşıyor. Kullanıcılar entegrasyon sayesinde artık çeşitli blok zincirlerinde farklı NFT koleksiyonlarını keşfetme ve ticaret yapma yetkisine sahip olacak. 

Binance’in NFT pazarı, bu adımın ardından Bitcoin NFT’leri için destek sağlama konusunda Magic Eden’i takip edecek ve bu koleksiyonların ticareti için en büyük platformlardan biri haline gelecek. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner