Yükleniyor...

Binance CEO’su CZ, Fud Haberler için Açıklamalar Yaptı!

Binance CEO'su Changpeng Zhao, son zamanlarda giderek artan Fud haberler hakkındaki görüşlerini sosyal medya üzerinden bildirdi.

cz

Binance CEO’su Changpeng Zhao, son zamanlarda giderek artan Fud haberler hakkındaki görüşlerini sosyal medya üzerinden bildirdi.

CZ, özellikle son günlerde giderek artan BUSD krizi ve popüler kripto borsası Binance taraflı gelen Fud haberlere değindi. Forbes’in yayınlamış olduğu bildirilere karşılık veren CZ, “Bir kripto borsasının nasıl çalıştığı hakkında bilgi sahibi değiller.” ifadesini kullanarak Binance hakkında yayınlanan Fud haberler için korunma durumuna geçti.

CZ, Binance Taraflı İddialara Karşı Yanıt Vermeye Devam Ediyor

indir

Geçtiğimiz yıl yaşanan FTX çöküşüyle birlikte Forbes, Binance’ı radarını almıştı. Özellikle Binance platformu üzerinde gerçekleşen alım-satım, para çekme işlemlerine değinen Forbes, konular hakkında makaleler de yayınlamıştı.

Forbes, Twitter üzerinden Binance’a karşılık yayınladığı yazı dizisinde birçok iddiaya yer vermişti. Forbes, yayınlamış oldu iddialardan özellikle bir tanesini daha ön plana çıkardı. En çok üzerinde durduğu iddia ise, Binance’ın geçtiğimiz sene 17 Ağustos tarihinden itibaren Tron, Amber Group, Alameda Research gibi hedge fonlarına 1.8 milyar dolarlık stablecoin aktardığını belirtti.

Sosyal medya platformları üzerinde devam eden tartışmalara CZ tarafından yanıt gelmeye devam ediyor. CZ, özellikle Fud haberler üzerinde durarak yatırımcılara “endişeye kapılmayın” mesajı vermeye devam ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner