Yükleniyor...
Sponsored

Binance, Terra Geliştiricilerini Ekibe Katılmaya Teşvik Ediyor

Binance, Terra geliştiricilerini kendileri için inşa etmeye davet ediyor.

bnb

Binance, Terra geliştiricilerini kendileri için inşa etmeye davet ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Terra’nın ekibi, bir zamanların en iyi 10 kripto projesinden geriye kalanları kurtarmaya çalışırken, giderek daha fazla insan başka bir yerde faydalı olmak için kötü şöhretli projeden çekiliyor.

Tabii ki, kripto devi Binance, böyle çekici bir fırsatın kaçmasına izin vermedi ve BNB Chain ekibine katılmak için daha aktif geliştiricileri çekmek için harekete geçti.

Bu nedenle 17 Mayıs’ta “Terrans”ın finansman ve altyapı anlamında desteklenmesi için bir duyuru yapıldı. Bu açıklamada, BNB Chain, Terra blok zincirinden göç eden projeler için özel destek sözü verdi. Buna pazarlama, iş ve token geliştirme, topluluk büyümesi için destek ve BNB Chain’in 1 milyar dolarlık fonundan yatırım dahil.

Bir zamanlar umut verici kripto projelerinde yer alan geliştiricileri çekmek, Binance’in BNB Chain üzerine kurulu dApps serisini genişletmesine yardımcı olacak ve bu da aktif kullanıcı sayısında bir artışa ve buna bağlı olarak blok zincirinin popülaritesinde bir yükselişe yol açacaktır.

BNB Chain’deki yatırım direktörü Gwendolyn Regina, “Yenilikçi kripto dApp’lerinin bir sonraki dalgasını yaratma” yolculuklarında Terra geliştiricişerine yardım etmeye hazır olduklarını belirterek bu fikri açıkça dile getirdi.

Daveti kabul eden ilk projelerden biri olan Stader Labs, BNB Chain ailesine katılmaktan onur duyduklarını duyurdu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x