Yükleniyor...

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Fan Token Hakkında Konuştu

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, düzenlenen basın toplantısında fan tokenlar hakkında konuştu.

bjk

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, düzenlenen basın toplantısında fan tokenlar hakkında konuştu.

Çebi, son zamanlarda fan tokenların gündemde olduğunu belirterek, kulüplerin bundan sanıldığı kadar büyük paralar kazanmadığını ifade etti. Çebi, şunları söyledi:

“Son dönemlerde token olayı gündemde ama diğer kulüplerin buradan büyük paralar kazandığını düşündüyseniz yanılıyorsunuz. Ben bu işleri delege edip arkadaşlarıma havale ettim. Arkadaşlarım gerekli çalışmaları yapıp önüme getirdiler. Kendilerü zerlerine düşen görevleri yapmışlardır. Eğer size teklif veren firmanın sermayesi 50 lira ise ‘Dur’ derim. Bu teklifi getirip size veren firma verdiği teklifi garanti altına almamışsa o da bekler.”

Çebi, fan token konusunda gelen tekliflerin Beşiktaş’a katkı sunmayacağını düşündüğü için kabul edilmediğini söyleyerek, şu ifadeleri kullandı:

“Bugüne kadar gündeme gelenlerin hepsinde Beşiktaş’a katkı sağlama ihtimallerini az gördüğüm için ve taraftarın mağdur olabilme ihtimaline karşı ince eleyip sık dokuyorum. Ayrıca bu iş çok güzel bir işse hala duruyor. Beklemekle iyi yaptık 1 lira yerine 10 liralık teklifler geliyor. Beşiktaş bu konuda zarar etmemiştir. Token olayını taraftara zarar vermeyecek bir şekilde ele almamız lazım.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner