Yükleniyor...

Binance ve Brezilya Futbol Federasyonu NFT Çıkartıyor

Binance ve Brezilya Futbol Federasyonu, yeni kullanıcı kazanmayı amaçlayan ücretsiz NFT'leri kullanıma sunuyor.

binance pazar payi

Binance ve Brezilya Futbol Federasyonu, yeni kullanıcı kazanmayı amaçlayan ücretsiz NFT’leri kullanıma sunuyor.

Dünyanın en büyük borsası Binance ve Brezilya Futbol Federasyonu ortaklaşa bir program başlatıyor. İş birliği kapsamında ücretsiz NFT‘ler kullanıcılara verilecek.

Binance ve Brezilya Futbol Federasyonu NFT için İş Birliği Yapacak

Brezilya‘nın profesyonel futbol sezonunun başlamasından bir gün önce, Binance ve Brezilya Futbol Federasyonu, NFT piyasaya süreceğini açıkladı. Bu hamle ile taraftar katılımını artırmayı ve daha fazla tüketiciyi çekmeyi amaçlanıyor.

Binance ve Brezilya federasyonu, ücretsiz NFT‘lerin taraftarlara “maç deneyimini geliştirecek ve benzersiz avantajlar sağlayacak teknolojiye erişim” sağlayacağını belirtti.

Brezilya Kripto Para Duzenlemelerini Degistirmeyi Planliyor 1

Binance’in bu hamlesinin arkasındaki stratejinin ise yeni müşterileri platforma katmak olduğu açıklandı.

Binance ülke yöneticisi Guilherme Nazar, konuya dair açıklamalar yaptı:

“Kripto ile Blockchain’in, paranın ve internetin geleceği olduğuna ve özellikle gelişmekte olan ülkelerde insanlara tartışılmaz faydalar sağladığına inanıyoruz. Bu tarihi lansmanın, daha fazla Brezilyalının kendilerini kulüplerine daha yakın hissetmelerine ve kripto hakkında bilgi edinmelerine olanak tanıyacağından eminiz, böylece bu teknolojinin sunduğu avantajlardan yararlanabilecekler.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner