Binance'in yeni Launchpool'u, Cosmos'un (ATOM) fitilini yaktı! • Coinkolik
Yükleniyor...

Binance’in yeni Launchpool’u, Cosmos’un (ATOM) fitilini yaktı!

Binance'in yeni Launchpool'u Nutron'un (NTRN) Cosmos üzerinde faaliyet gösterecek olması, ATOM fiyatını yukarı yönlü tetikledi.

ATOM Coin Nedir

Binance’in yeni Launchpool’u Nutron’un (NTRN) Cosmos üzerinde faaliyet gösterecek olması, ATOM fiyatını yukarı yönlü tetikledi.

Binance, Launchpool projelerine bir yenisi olan Neutron‘u dahil etti. Borsa kullanıcıları, ellerinde tuttukları BNB‘leri stake ederek NTRN elde edebilecekler. NTRN’nin Cosmos ekosisteminde etinlik gösterecek olması ise direkt olarak ATOM‘a yaradı. Cosmos‘un yerel token’ı olan ATOM, haberin etkisiyle birlikte tam tamına yüzde 12’lik bir performans ortaya koydu.

Cosmos (ATOM), NTRN etkisiyle rüzgarı arkasına aldı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance’in yeni Launchpool’u olan NTRN, Cosmos ekosisteminde şenlik havası yarattı. Bir süredir düşüş eğiliminde olan ATOM, haberin gücüyle birlikte 6,58 dolardan direkt olarak 7,37 dolara geldi. Toplamda yüzde 12’lik bir artış kaydeden popüler coin, haberin yazımı itibariyle 6,88 dolardan alıcı buluyor.

ATOM tarafındaki yukarı yönlü ivmenin devam edebilmesi için aşılması gereken kritik nokta 7,57 dolardır. Kısa vadede ATOM’a engel olan bu direnç kırıldığı taktirde hedeflenebilecek seviyeler sırasıyla 8,265 – 9,336 ve 10,199 dolar olacaktır. Düşüşlerin başlaması senaryosunda ise sırasıyla 6,305 – 5,882 ve 5,564 dolar alıcılı bölge olarak izlenebilir.

Ekran Resmi 2023 10 10 16.23.53

Neutron (NTRN) Nedir?

NTRN blockchainler arası uygulama geliştirme imkanları sunan bir protokoldür. Cosmos üzerinde ve onun güvenliğini de kullanarak DeFi – merkeziyetsiz finans uygulamalarını(dApps)- zincirlerarası üretme ve kullanmanıza ortam sağlar


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x