Yükleniyor...

Binance’te Dava Sonrası Para Çekme İşlemlerinde Artış

CFTC Binance ve CEO Changpeng Zhao'yu (CZ) dava ettikten sonra borsada para çekme işlemlerinde artış yaşandı.

binance bagis

CFTC Binance ve CEO Changpeng Zhao’yu (CZ) dava ettikten sonra borsada para çekme işlemlerinde artış yaşandı.

ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) Binance ve CEO CZ‘yi türev kurallarına uymadıkları iddiasıyla dava etti. CFTC, borsanın türev kurallarını çiğneyerek sorumluluklarından kaçtığını iddia etti.

Binance, Dava Sonrası Para Çekimlerinde Artış Yaşıyor

Binance, ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nun (CFTC) borsaya açtığı davanın ardından para çekme işlemlerinde artış gördü. Dava, Binance’in federal yasaları ihlal ettiğini ve borsayı ABD’de kaydetmediğini iddia etti.

Binance, Emtia Vadeli İşlemleri Ticaret Komisyonu’nun kripto borsasına federal yasaları ihlal ettiği ve ABD’de kayıt yaptırmadığı iddiasıyla dava açmasının ardından para çekme işlemlerinde artış gördü.

Screenshot 2023 03 27 at 17
Binance’in para çekim ve yatırım işlemlerindeki değişim

Davanın açıklanmasından bu yana, sadece 46 milyon dolarlık mevduat karşılığında borsadan 169 milyon dolar çekildi, bu da 123 milyon dolarlık net para çıkışı oldu.

Kripto veri sağlayıcısı Nansen, Binance‘in 63,7 milyar dolar değerinde kripto para birimine sahip olduğunu gösteriyor. Veriler, varlıklarına şeffaflık göstermek için borsanın halka açık olarak yayınladığı cüzdanların bir listesine dayanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner