Yükleniyor...

Bir Bored Ape NFT’si 1.4 Milyon Dolara Satıldı

Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT piyasasında yaşanan düşüşe rağmen 1,4 milyon dolar değerinde bir NFT satışı gerçekleştirdi.

Bir Bored Ape NFTsi 1.4 Milyon Dolara Satildi

Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT piyasasında yaşanan düşüşe rağmen 1,4 milyon dolar değerinde bir NFT satışı gerçekleştirdi.

NFT satış rakamları, Ocak ayında 1 milyonun üzerinde satışla zirve yaptıktan sonra her ay istikrarlı bir şekilde düştü. Ağustos ayında, 12 ayın en düşük seviyesi olan Temmuz rakamları geride kalmak üzere. Düşüşe rağmen BAYC, yüksek fiyatlarla satışa devam ediyor.

BAYC’den 1.4 Milyon Dolarlık NFT Satışı

NFT üreticisi Bored Ape Yacht Club, 777 Ethereum (ETH) yani yaklaşık 1,4 milyon dolar değerinde bir NFT satışı yaptı.

Kendisini yatırımcı olarak tanımlayan Vis.eth, “altın bir maymuna sahip olmak” istediği için NFT’yi satın aldığını söyledi.

Yeni satış BAYC’nin şimdiye kadar sattığı en yüksek değerin (Sotheby’s müzayesinde satılan 3.4 milyon dolarlık NFT) oldukça altında kalsa da son aylarda büyük pazarlarda işlem hacmi önemli ölçüde düşen NFT pazarının mevcut koşullarına rağmen gerçekleşmesi nedeniyle öne çıkıyor.

Bored Ape Yacht Club NFT’leri genellikle çok daha düşük fiyatlarla satılıyor. CryptoSlam web sitesi, BAYC NFT’lerinin ortalama satış fiyatının geçen hafta 115 bin dolar olduğunu ve minimum fiyatın 78,5 ETH olduğunu gösteriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner