Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Artık Elrond (EGLD) Network’ün Maiar Uygulamasında Yer Alıyor

Elrond (EGLD) blockchain protokolünün geliştiricisi Elrond Network, kendi finansal uygulaması olan Maiar üzerinde Bitcoin'i (BTC) başlattı.

btc

Elrond (EGLD) blockchain protokolünün geliştiricisi Elrond Network, kendi finansal uygulaması olan Maiar üzerinde Bitcoin’i (BTC) başlattı.

Elrond Network CEO’su Beniamin Mincu’ya göre Maiar’a Bitcoin eklemek, para uygulamasının ve Elrond blockchain altyapısının benimsenmesini hızlandıracak.

Maiar uygulaması herhangi bir akıllı telefonda çalışan bir vesayetsiz blockchain cüzdanı elde etmenize olanak tanır.

Maiar’ın en önemli avantajı 1HLOD9E4SDFFPDYFNYNKBLQ85Y51J3ZB1 gibi karmaşık adres isimlerinin kullanılmasına gerek olmamasıdır. Bunları Elrond’un “herotags” olarak isinlendirdiği kolay takma isimlerle değiştirmek mümkündür.

Maiar uygulamasını yalnızca 4 ayda 400.000 kullanıcı kullandı. Uygulama Android ve iOS’ta altı dilde (İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Rumence ve Endonezyaca) mevcut durumda.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner