Yükleniyor...

En Başarılı 2. Formula 1 Takımı McLaren, NFT Platformu İçin Tezos’u Seçti

Ferrari'den sonra ikinci sırada gelen İngiliz motor yarışları takımı McLaren, "taraftar deneyiminin kalbinde yer alan bir NFT platformu" yaratmak için Tezos ile ortaklık kurdu.

mclaren tezois nft

Ferrari’den sonra ikinci sırada gelen İngiliz motor yarışları takımı McLaren, “taraftar deneyiminin kalbinde yer alan bir NFT platformu” yaratmak için Tezos ile ortaklık kurdu.

Yapılan basın açıklamasına göre, McLaren Racing Formula 1 ekibi Tezos DLT platformu ile stratejik bir teknoloji işbirliğini duyurdu. Basın bülteni, McLaren’in, hayranlarına en iyi NFT deneyimini getirecek, non-fungible token’lar için bir platform oluşturmayı planladığını söylüyor. Artık McLaren Racing’in bir ortağı olan Tezos, McLaren takımı, Arrow McLaren SP takımı tarafından temsil edilecek ve en iyi McLaren yarışçılarının yarış kıyafetlerinde yer alacak.

McLaren, Ferrari takımından sonra yapılan yarış sayısında ikinci sırada yer alıyor ve bu da onu Formula 1’deki en başarılı ikinci takım yapıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner