Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Fiyatında 6 Ay Sonra Bir İlk!

Bitcoin fiyatı son altı ayda içinde ilk kez 6.

Bitcoin Fiyatı 1

Bitcoin fiyatı son altı ayda içinde ilk kez 6.000 dolara yükseldi. Bu geçtiğimiz yıl kripto kışının başladığını gösteren kilit bir seviyeydi. Bitcoin, 6.000 dolar seviyesinin üstüne çıkarak boğaların geri döndüğü ve dibi görüp dipten çıktığı anlamına geliyor olabilir.

Ek olarak, son birkaç haftalık boğaların hareketine bakıldığında onları durdurmak mümkün değil gibi duruyor. 2019 yılı, birçok uzman tarafından tahmin edildiği gibi Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolara ulaştığı yıl olabilir. Ayrıca, 2019 yılında 2017 yılında olduğu gibi piyasa fiyatlarındaki yükseliş fiyat hareketini büyük ölçüde artıracak. Bu kez daha güçlü bir boğa koşusu yaşanarak 2017’dekinden daha iyi bir fiyat hareketi görülebilir.

Bitcoin (BTC) Boğaları Binance’ın Hack’lenmesini Yoksayıyor

Bitcoin’in fiyatındaki dalgalanmanın en şaşırtıcı yanı önemli hack haberini takip ediyor olması. Dev kripto para borsası geçtiğimiz günlerde hack’lendi ve yüzlerce Bitcoin çalındı.

Borsa, yaklaşık 40 milyon dolar değerinde 7.000 civarında Bitcoin’in çalındığını açıkladı. Duyurunun ardından Bitcoin fiyatı düşüşe geçse de boğalar haberi görmezden geldi ve fiyatı yukarı taşıdılar. Bu sefer boğalar oldukça kararlılar ve bu kararlılık olağanüstü sonuçlar doğurabilir.

Haberi hazırladığımız sırada Bitcoin fiyatı son 24 saatte %2,09 oranında değer artışı kaydederek 6.037,53 dolardan işlem görüyordu. Birkaç saat önce Bitcoin fiyatı 6.100 dolara kadar çıktı. Bitcoin fiyatının 6.100 doları yeniden yaşması onu 6.200 dolara kadar taşıyabilir. Şimdilik küçük fiyat düzeltmeleri görülebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner