Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin (BTC) Fiyatında 6 Ay Sonra Bir İlk!

Bitcoin (BTC) Fiyatında 6 Ay Sonra Bir İlk!

ABONE OL:google-news

Bitcoin fiyatı son altı ayda içinde ilk kez 6.000 dolara yükseldi. Bu geçtiğimiz yıl kripto kışının başladığını gösteren kilit bir seviyeydi. Bitcoin, 6.000 dolar seviyesinin üstüne çıkarak boğaların geri döndüğü ve dibi görüp dipten çıktığı anlamına geliyor olabilir.

Ek olarak, son birkaç haftalık boğaların hareketine bakıldığında onları durdurmak mümkün değil gibi duruyor. 2019 yılı, birçok uzman tarafından tahmin edildiği gibi Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolara ulaştığı yıl olabilir. Ayrıca, 2019 yılında 2017 yılında olduğu gibi piyasa fiyatlarındaki yükseliş fiyat hareketini büyük ölçüde artıracak. Bu kez daha güçlü bir boğa koşusu yaşanarak 2017’dekinden daha iyi bir fiyat hareketi görülebilir.

Bitcoin (BTC) Boğaları Binance’ın Hack’lenmesini Yoksayıyor

Bitcoin’in fiyatındaki dalgalanmanın en şaşırtıcı yanı önemli hack haberini takip ediyor olması. Dev kripto para borsası geçtiğimiz günlerde hack’lendi ve yüzlerce Bitcoin çalındı.

Borsa, yaklaşık 40 milyon dolar değerinde 7.000 civarında Bitcoin’in çalındığını açıkladı. Duyurunun ardından Bitcoin fiyatı düşüşe geçse de boğalar haberi görmezden geldi ve fiyatı yukarı taşıdılar. Bu sefer boğalar oldukça kararlılar ve bu kararlılık olağanüstü sonuçlar doğurabilir.

Haberi hazırladığımız sırada Bitcoin fiyatı son 24 saatte %2,09 oranında değer artışı kaydederek 6.037,53 dolardan işlem görüyordu. Birkaç saat önce Bitcoin fiyatı 6.100 dolara kadar çıktı. Bitcoin fiyatının 6.100 doları yeniden yaşması onu 6.200 dolara kadar taşıyabilir. Şimdilik küçük fiyat düzeltmeleri görülebilir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar