Yükleniyor...

Bitcoin Fiyatı 9 Bin 500 Doları Aştıktan Sonra Yükselecek

Bitcoin (BTC), CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sırada 9 bin 133 dolardan işlem görüyordu.

bitcoin yükselişe geçebilir

Bitcoin (BTC), CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sırada 9 bin 133 dolardan işlem görüyordu. Lider kripto para biriminin 9 bin 100 dolarlık alanda asılı kalmasından ötürü, bir kripto para yatırımcısı ve analisti, BTC’nin fiyatını yukarı çıkarması için birkaç engeli daha aşması gerektiğini söyledi.

Bu hafta, Bitcoin ve kripto paralar için oldukça şanslı geçti. Hindistan, RBI tarafından uygulanan kripto yasağını kaldırdı (ancak, bu hikaye henüz bitmemiş gibi görünüyor), Güney Kore kripto para ticaretini resmi olarak onayladı ve bir Fransız mahkemesi Bitcoin’i para birimi olarak kabul etti.  Bitcoin halving etkinliği de yaklaşık 2 ay uzaklıkta ve kripto para topluluğu bu olaya kilitlenmiş durumda.

Rager: Bitcoin Yükseliş Eğilimi Tetiklenecek

Kripto para yatırımcısı ve analist Josh Rager, 9 bin 400-9 bin 500 dolarlık seviyenin 2019 yazından bu yana önemli bir destek ve direnç seviyesi (S/R) olduğunu söylüyor. BTC bunun üzerine çıkarsa, Rager’a göre yükseliş eğilimi tetiklenecek. Rager, kendi kar hedefini 9 bin 400 dolarlık alan olarak belirlediğini söyledi.

Tüccar The Crypto Dog ise büyük bir Bitcoin madencisinden aldığı bazı bilgileri paylaştı. Tüccara göre, madenci Bitcoin için en düşük fiyat noktasının şimdiye kadar önlendiğini söyledi (8.200 dolar).

Hindistan’daki kripto politikasının son U dönüşü ile ilgili olarak, kripto varlık yöneticisi ve yatırımcı Marius Landman, kripto alanında ortaya çıkacak çoğu milyonerin gelecekte Hindistan’dan çıkmasını beklediğini belirtti. Bunun nedeni olarak ise oradaki insanların güvenli liman varlıklarını -altın, gümüş ve kripto para birimleri – sevmesi olarak gösterdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner