Yükleniyor...

BitMEX’in Kurucu Ortağı Arthur Hayes, Stablecoin Önerdi

Kripto para borsası BitMEX'in eski CEO'su ve kurucu ortağı olan Hayes, 1 ABD doları değerinde Bitcoin'e (BTC) sabitlenmiş stablecoin önerdi.

hayes

Kripto para borsası BitMEX’in eski CEO’su ve kurucu ortağı olan Hayes, 1 ABD doları değerinde Bitcoin’e (BTC) sabitlenmiş stablecoin önerdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Son günlerde hızla artan Stablecoin sorunlarına yönelik çeşitli fikirler gelmeye devam ediyor. BitMEX‘in kurucu ortaklarından Hayes devam eden durumlar üzerine, değer olarak 1 ABD dolarında ve BTC‘ye sabitlenmiş yeni bir stablecoin yaratma fikrini sundu. Özellikle de BUSD krizinden sonra giderek artan Stablecoin sorunları, kripto yatırımcılarını çeşitli fikirler yaratmaya zorlamış durumda. Hayes, önermiş olduğu fikir ile birlikte Stablecoin’lerin geleceğine yönelik planlamalar sunuyor.

Yeni Bir Stablecoin Oluşturma Fikirleri Devam Ediyor

Stablecoin credibility

Ardı ardına yaşanan stablecoin sorunları, kripto yatırımcısında endişe yaratmış durumda. Dünyanın en popüler kripto borsası Binance’ın stablecoin’i BUSD, devam eden stablecoin sorunlarını büyük ölçüde tetiklemiş oldu. Bu olayların zincirleme yaşanması üzerine birçok birey ve şirketten yeni öneriler gelmeye başladı.

Hayes’in stablecoin’ler için önermiş olduğu yeni plan “Satoshi Nakamoto Doları“, USD’nin bankacılık hizmetlerinden tümüyle arınmış olmayı planlıyor. Hayes, yaptığı açıklamalar ile birlitke, oluşturulabilecek stablecoin’lerin BTC odaklı olması gerektiğini vurguluyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x