Yükleniyor...
Sponsored

BlackRock’dan Bitcoin ETF Çıkışı!

Dünyanın en büyük varlık yöneticisi ve ETF sağlayıcısı BlackRock'ın CEO'su Larry Fink Bitcoin ETF'si için önemli bir açıklama yaptı.

BlackRock Bitcoin ETF

Dünyanın en büyük varlık yöneticisi ve ETF sağlayıcısı BlackRock’ın CEO’su Larry Fink Bitcoin ETF’si için önemli bir açıklama yaptı. Kripto paralara yavaş yavaş ısınan BlackRock’ın CEO’su endüstrinin meşru hale geleceği güne kadar bir Bitcoin ETF’sinin başlatılamayacağı görüşünde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

New York Times Dealbook konferansında konuşan Fink, kripto para endüstrisi için “Evet, meşru olduğunu asla söylemem[…]” dedi ve ekledi: “Nihayetinde bir hükümet tarafından desteklenmeli. Hiçbir hükümet paranın nereye gittiğini anlamadığı sürece buna izin vereceğini sanmıyorum.”

Fink, dolandırıcılık, kara para aklama ve vergi kaçakçılığı potansiyeli konusunda endişelerini dile getirdi. Kripto para endüstrisinin ademi merkeziyetsiz, anonim ve büyük ölçüde düzensiz olduğuna değindi. Fink, endüstride tüm bu değişikliklerin sağlanana kadar yönetim altındaki varlıklarla 6.4 trilyon dolara sahip olan BlackRock’ın kripto para ETF’si sunmayacağını söyledi.

BlackRock, Temmuz 2018’de Bitcoin’in geleceği, kripto ve Blockchain’e maruz kalmanın birçok yolunu keşfetmeye başladı. Bu atılım, Larry Fink’in Bitcoin’i “kara para aklama endeksi” olarak tekrar tekrar yerden yere vurmasından sonra geldi.

Fink yönetimindeki BlackRock her ne kadar kripto para birimlerine kuşkuyla yaklaşsa da Blockchain’e büyük ilgi gösteriyor. Fink, “Blockchain’e olan inancımız büyük.” diyerek teknolojiye olan ilgilerinin ne düzeyde olduğunu ortaya koymuş oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x