Yükleniyor...

BlockFi ve Gemini için Tehlike Çanları Çalıyor!

İflas etmiş dev kripto kredi şirketi BlockFi'nin bir kullanıcısı, Gemini ve BlockFi'yi dava ettiğini bildirdi.

dava

İflas etmiş dev kripto kredi şirketi BlockFi’nin bir kullanıcısı, Gemini ve BlockFi‘yi dava ettiğini bildirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz süreçte iflas bildirisini yayınlayan BlockFi için şikayetler gelmeye devam ediyor. Sektörün olumsuz durularından etkilenip, iflasını bildirmiş olan dev kripto kredi platformu hakkında davalar devam ediyor. BlockFi‘de yaklaşık 2 milyon dolar değerinde fonu askıya alınan bir kullanıcı, BlockFi yöneticileri ve Gemini‘yi hedef göstererek davacı oldu.

BlockFi ve Gemini Yeniden Dava Edildi

asd

Geçtiğimiz süreçte kripto sektöründe yaşanan bir çok skandal olay olmuştu. Özellikle de iflas haberleri sektöre damgasını vurdu. Yaşanan olumsuz olayların zincirleme gelmesiyle, kriptoya dayalı birçok şirket, borsa, finansa dayalı hizmetler iflas başvurusunda bulunarak dikkatleri üzerine topladı. Gerçekleşmiş olumsuz durumların etkileri ise hala devam ediyor.

BlockFi kullanıcısı Trey Greene, ABD New Jersey Bölge Mahkemesine 28 Şubat tarihinde yaptığı başvuruda, birçok suçlamayı ele aldı. Greene özellikle de takas yasalarının ihmal edilmesi, tüketiciyi dolandırmak, görev ilhali ve kayıt dışı teklifte bulunmak şikayetlerini vurguladı. Yaşanan olaylar doğrultusunda, BlockFi ve Gemini için tehlike çanları çalmaya devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x