Yükleniyor...

Bruce Lee, Aile Şirketi Tarafından Onaylanan NFT Koleksiyonuyla Anıldı

Birçok ünlü sanatçı NFT dünyasına girmeye devam ederken bir yandan da vefat eden sanatçıların NFT koleksiyonları yayınlanmaya başladı.

bruce lee nft

Birçok ünlü sanatçı NFT dünyasına girmeye devam ederken bir yandan da vefat eden sanatçıların NFT koleksiyonları yayınlanmaya başladı. Jerry Garcia, Kurt Cobain, Muhammed Ali, Elvis, Tupac gibi efsanelerin NFT koleksiyonları yayınlandı. Bu Cumartesi, Ethernity ve Bruce Lee’nin ailesi, ünlü dövüş sanatçısının “The Formless Form” adlı ilk NFT koleksiyonunu satışa çıkaracak.

Hong Kong ve Amerikan dövüş sanatçısı ve eğitmeni, film yıldızı, filozof Bruce Lee, dövüş sanatları stili ve 1973 yılında hayatına kaybeden dünyaca ünlü yıldızdır.

8 Ocak 2022’de Bruce Lee Aile Şirketi ve NFT protokolü Ethernity, Lee’nin ilk NFT koleksiyonunun çıkacağını duyurdu. Ethernity’nin basın açıklaması, Lee’nin NFT koleksiyonunda ünlü yıldızı bu şekilde anmayı amaçladığını dile getirdi.

Duyuruya göre, NFT koleksiyonu Bruce Lee’nin felsefesinden ve öğretilerinden ilham alarak hazırlandı. Eser Bosslogic, Raf Grassetti ve Anthony Francisco gibi sanatçılar tarafından oluşturuldu.

Ethernity’nin CEO’su ve kurucusu Nick Rose, Bruce Lee hayranlarına yeni NFT’leri yayınlamayı dört gözle beklediğini söyledi. Rose şöyle konuştu;

“Yeni fırsatları keşfetmekten güç alıyoruz ve Bruce Lee gibi inanılmaz derecede etkili bir figür, büyük çabalarımız için mükemmel bir seçim.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner