Yükleniyor...

Bu 5 altcoin’de yükseliş sinyali: Boğaya göz kırptılar!

Bitcoin'in (BTC) 68 bin 500 doları korumasıyla beraber yükselişe geçen altcoin piyasasında hangi isimler parlama yaptı?

altcoin boğa

Bitcoin’in (BTC) 68 bin 500 doları korumasıyla beraber yükselişe geçen altcoin piyasasında hangi isimler parlama yaptı?

Bitcoin‘in bir miktar geri çekilmesine rağmen bazı altcoin’lerdeki güçlü duruş gözlerden kaçmadı. Kısa sürede 68.500 dolara gelen kripto paraların amirali, altcoin piyasasını sallasa da birkaç projenin yükselişine engel olamadı. Peki BTC’ye rağmen yükselerek dikkat çekmeyi başaran altcoin’ler hangileri oldu?

memecoin grafik yükseliş

1- JasmyCoin (JASMY)

2021 boğasına damga vuran altcoin’lerden JASMY, son 24 saatte yüzde 27 artış kaydetti. Uzun bir aradan sonra bu listede yer alan JASMY, doğrudan liderlik koltuğuna oturdu. JASMY yatırımcıları ise bundan sonraki fiyat hareketlerini merakla bekliyor.

jasmy

2- Pepe (PEPE)

Son dönemin açık ara en güçlü altcoin’i PEPE, yeniden bir atak yaptı. Kısa sürede yüzde 12 yükseliş yaşayan memecoin, hem yatırımcılarına hem de memecoin kategorisine umut verdi. Olası bir memecoin rallisi için PEPE’den büyük beklentiler devam ediyor.

pepe altcoin kripto 2

3- Ethereum Name Services (ENS)

Ethereum spot ETF onaylarının gelmesinden sonra ilk kez yükselişe geçen ENS, son 24 saatte yüzde 11,50’lik bir performans gösterdi. Ethereum’un ön plana çıkmaya devam etmesi halinde ENS’deki yükseliş ivmesi devam edecek gibi görünüyor.

ens altcoin

4- Synthetix (SNX)

DeFi kategorisinin popüler isimlerinden SNX, son 24 saatte yüzde 9,40 artış kaydetti. DeFi tarafında hareketlilik olmamasına rağmen ayrışan SNX, yatırımcısının yüzünü güldürdü. DeFi trendinin başladığı bir senaryoda ise SNX’in ön plana çıkması kuvvetle muhtemel.

snx altcoin

5- Lido DAO (LDO)

Ethereum’a bağlı bir diğer altcoin olan LDO, son 24 saatte yüzde 8 yükseliş yaşadı. Spot ETH ETF onayından sonra ipleri eline alan LDO, yukarı yönlü hareketiyle kendisini gösterdi. ETH’nin gündem olması halinde LDO’daki yükseliş ivmesi devam edebilir.

LDO altcoin kripto

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner