Yükleniyor...

Bu 5 altcoin’de ralli sinyali: Bitcoin ile uçuşa geçtiler!

Spot ETH ETF'lerine dair haberler ile alev alan kripto para piyasasında hangi altcoin'leri ön plana çıkardı?

boga altcoin kripto

Spot ETH ETF’lerine dair haberler ile alev alan kripto para piyasasında hangi altcoin’leri ön plana çıkardı?

Ünlü ETF analistleri James Seyffart ve Eric Balchunas’un spot ETH ETF’ine yönelik analizleri, kripto endüstrisini salladı. 20 Mayıs’ta gelen haberlere göre, analistler ETF onayı ihtimalini yüzde 25’ten yüzde 75’e çıkardı. Bu gelişmeyle beraber patlama yapan Ethereum, 3070 dolardan 3720 dolara gelerek kısa sürede yüzde 21’lik bir artış kaydetti. Peki bu süreçte hangi altcoin’ler göze çarptı?

boga 15mayıs

1- Fantom (FTM)

2021 boğasında bir türlü çıkış yakalayamayan FTM, boğa sezonuna göz kırptı. Son 24 saatte yüzde 20 artış yaşayan popüler altcoin, listenin ilk sırasında yer aldı. ETH, yukarı yönlü fiyatladığı sürece FTM’deki yükseliş ivmesi sürecek gibi duruyor.

ftm altcoin 21mayis

2- Near Protocol (NEAR)

Yükseliş sezonunu oldukça etkili geçiren NEAR, ETH’nin gaza basmasıyla beraber atağa kalktı. Son 24 saatte yüzde 17,30 yükseliş kaydeden NEAR, listeye ikinci sıradan dahil oldu. NEAR yatırımcısının bir süre daha yüzü gülecek gibi görünüyor.

near altcoin kripto21mayis

3- Immutable (IMX)

Oyun alanındaki faaliyetleriyle ön plana çıkan IMX, son 24 saatte yüzde 16,80 artış yaşadı. Uzun bir aradan sonra listeye dahil olan IMX, üçüncü sırada yer aldı. GameFi’ın popülerlik kazanması halinde IMX’ten beklentiler artabilir.

imx altcoin 21mayis

4- Akash Network (AKT)

Bulut hizmet sağlayıcı projelerin lider ismi AKT, son 24 saatte yüzde 16,20 yükseliş yaşadı. BTC düşüşlerinde güçlü durmayı başaran altcoin, piyasanın toparlamasıyla uçuşa geçti. AKT’nin yükselişi, orta/uzun vadede yeni bir trendi başlatabilir.

akt coin 21mayis

5- Beam (BEAM)

Önümüzdeki boğa sezonunun potansiyelli projelerinden biri olarak gösterilem BEAM, son 24 saatte yüzde 15’lik bir performans gösterdi. ETH’deki artışa hızlı bir şekilde yanıt veren BEAM, potansiyelini bir kez daha göstermiş oldu.

beam altcoin 21mayis

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner