Bu Kripto Paralara Dikkat: Düşüş Oranı Yüzde 60'ı Geçti! • Coinkolik
Yükleniyor...

Bu Kripto Paralara Dikkat: Düşüş Oranı Yüzde 60’ı Geçti!

Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) temalı piyasaya sürülen versiyon 2 isimli memecoin'ler çöküşe geçti.

düşüş

Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) temalı piyasaya sürülen versiyon 2 isimli memecoin’ler çöküşe geçti.

Kripto piyasasındaki memecoin trendleri bitmek bilmiyor. Son dönemlerde ortaya çıkan popüler coin’lerin 2.0 isimli versiyonları, çok büyük yükselişler sergilemişti. Bu alandaki artışları gören kripto yatırımcıları, ilgili coin’lerde inanılmaz bir hacim yarattı. Fakat 2.0 temalı coin’lerde başlayan satış dalgası, büyük bir çöküşü getirdi. Onlarca coin’de yüzde 60’ı aşkın değer kayıpları görülürken, bunlar arasında en çok dikkat çeken ise ETH, SHIB ve DOGE temalı projeler oldu.

Ekran Resmi 2023 07 08 14.12.19 1

Memecoin’lerdeki Tehlike Büyüyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Piyasanın yükselişinden fırsat bilen yüzlerce kişi, sektördeki trendler ilgili memecoin piyasaya sürüyor. Uzun bir zamandır memecoin piyasasının hakimi olan PEPE temalı coin’ler, yeni 2.0 isimli projelere bıraktı. Son dönemdeki fiyat hareketleriyle piyasada rüzgar estiren 2.0 adlı coin’ler, bu sefer yatırımcılarını üzdü.

2.0 adıyla çıkartılan memecoin’lerin neredeyse tamamında büyük düşüşler gözlemlendi. Hatta ETH, SHIB, DOGE adına çıkartılan memecoin’lerdeki düşüş oranı, yüzde 70’e kadar yaklaştı. Piyasa ve yatırımcı kitlesi adına büyük bir tehlike arz eden bu memecoin’ler, fiyat yapısıyla tartışma konusu yaratmaya devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x