Yükleniyor...

Bugünün En Çok Değer Kaybeden Altcoin’leri – 1 Nisan 2023

Kripto piyasanını dalgalı hareketlerinden sonra altcoin'lerde sert düşüşler de gözlemlendi, bugünün en çok düşen altcoin'lerini derledik.

analiz

Kripto piyasanını dalgalı hareketlerinden sonra altcoin’lerde sert düşüşler de gözlemlendi, bugünün en çok düşen altcoin’lerini derledik.

Geçtiğimiz günlerde Binance taraflı krizler , özellikle CZ taraflı iddialar kripto piyasasını vurmuştu. 29 bin dolara doğru yolan Bitcoin’de (BTC)’ dalgalı hareketler yaşanmaya devam ediyor. Kripto paraların liderinin destek seviyesini test etmesiyle birlikte birçok altcoin’de büyük düşüşler gözlemlendi. Bugünün en çok değer kaybeden altcoin’lerini derledik.

1- Mask Network (MASK)

MASK, güncel internet olan Web 2.0 ile Web 3.0 arasında köprü oluşturarak kullanıcıların Twitter ve Facebook üzerinden şifreli mesajlar ve kripto para iletebilmelerini sağlayan bir protokoldür. Mask’in temel amacı ise sansüre karşı kullanıcıların internet ve sosyal medya ağlarındaki özgürlük alanını genişletmek, sosyal medyada daha fazla gizlilik sağlamaktır. MASK, yüzde 10,64 değer kaybederek günün en çok düşen 3. altcoin’i oldu.

Ekran Resmi 2023 04 01 17.20.37

2- Arbitrum (ARB)

Arbitrum (ARB) , Ethereum (ETH) akıllı sözleşmelerinin yeteneklerini geliştirmek amacıyla için tasarlanmış bir katman 2 çözümüdür. Arbitrum, Ethereum akıllı sözleşmelerinin hızlarını ve ölçeklenebilirliklerini artırırken, ön yükleme yapmak için ek gizlilik özellikleri de sunar.

Ekran Resmi 2023 04 01 17.20.41

3- XRP (XRP)

XRP coin, XRP Ledger’ın (XRP Defteri) yerel kripto para birimidir. XRP Ledger, madencilik ve çoklu onay mekanizması gerektirmez. Bu durum, XRP Ledger’ı işleme süreçlerinde Bitcoin ve diğer çoğu kripto para biriminden daha hızlı ve daha verimli kılar. Ripple ağında, saniyede yaklaşık bin 500 işlem gerçekleşmektedir.

Ekran Resmi 2023 04 01 17.20.45

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner