Yükleniyor...

Cardano Kurucusu, ABD Temsilciler Meclisi Komitesinde Konuştu

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, dün ABD Temsilciler Meclisi’nin oturumunda konuştu.

cardano kurucusu abd temsilciler meclisi komitesinde konustu

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, dün ABD Temsilciler Meclisi’nin oturumunda konuştu. Hoskinson, ABD milletvekillerinin kripto endüstrisi için düzenleyici bir çerçeve oluşturması gerektiğini ancak uyumluluğun sağlanması noktasında işi sektör oyuncularına devretmeleri gerektiğini söyledi.

Hoskinson, ABD yasama meclisinin bir alt meclisi olan Temsilciler Meclisi Tarım Komitesi’nde konuştu. Kripto düzenlemelerinin ele alındığı oturumda Hoskinson, geleneksel finans için geliştirilen düzenleyici çerçevenin, kripto paraların dünya ekonomisine getirdiği dönüşümle uyuşmadığını savundu ve konu hakkında şunları söyledi:

“Düzenleyici araçlarımız, risk yönetim sistemlerimiz ve gözetim süreçlerimiz asla böyle bir hız, ölçek ve hızlı evrim için tasarlanmamıştı. (…) Sektörümüzü nasıl düzenleyeceğimizi tartışacaksak… o zaman yeniliğin özellikleri zorlaştırdığını kabul edecek kadar alçakgönüllü olmalıyız.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner