Yükleniyor...

Cardano Kurucusu, FTX Krizinin Son Olduğunu Düşünüyor

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, FTX olayının kripto para piyasasındaki son krizlerden biri olabileceğini söyledi.

Cardano Kurucusu FTX Krizinin Son Oldugunu Dusunuyor

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, FTX olayının kripto para piyasasındaki son krizlerden biri olabileceğini söyledi.

Binance ve FTX borsalarının arasındaki mücadele, karşılıklı bir anlaşmayla sona ermek üzere. Binance, en büyük rakiplerinden FTX‘i satın almak için görüşmelerini sürdürüyor. Ancak, FTX krizi, tüm kripto sektörünü derinden etkilemiş durumda. Bu nedenle, birçok kripto şirketi de yatırımcılarını korumak amacıyla yeni yol izlemek zorunda. Sektör büyük bir dalgalanma ile boğuşurken kuruculardan da konuyla ilgili açıklamalar geliyor.

Cardano Kurucusu: FTX Olayı Son Krizlerden Olabilir

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, FTX kripto para borsasının satışına atıfta bulunarak, olayın kripto sektöründeki son krizler arasında olabileceğini öne sürdü.

Hoskinson’a göre, FTX durumuna benzer olaylar, diğer ekosistem oyuncuları üzerinde dalgalanma etkileri olduğu düşünüldüğünde karmaşıklaşıyor. Bugünkü YouTube yayınında, döngünün sona erebileceğini belirten Hoskinson, şunları söyledi:

“Bence bu en dip olabilir, başa çıkılacak en son sorunlardan biri. Ne kadar kötü olacağını tahmin etmek zor olacak ve kesinlikle potansiyel olarak çok kötü olabilir. FTX, Alameda, Three Arrows Capital ve benzeri gibi çok fazla firma yok. En azından bu döngüde, bunun bu türden son döngü olduğunu gerçekten umuyorum”

Genel olarak Hoskinson, yatırımcıların ve düzenleyicilerin olayı yalnızca FTX için değil, genel dijital varlık alanı için izole edeceğini söyledi. Ayrıca, çöküşün kripto para piyasası için olumsuz olduğuna dikkat çekti. Ancak, altta yatan teknoloji ve geliştirmedeki projeler göz önüne alındığında, pazarın büyük olasılıkla toparlanacağına dair iyimserliğini de dile getirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner