Yükleniyor...

Celsius, Yeniden Yapılandırma Üzerine Çalışıyor

Celsius Network, yeniden yapılandırma planı için oylamaya ilişkin bilgiler de dahil olmak üzere 12 Nisan'da dosyalama yapacak.

Celsius Alacaklilarini Tedirgin Ediyor

Celsius Network, yeniden yapılandırma planı için oylamaya ilişkin bilgiler de dahil olmak üzere 12 Nisan’da dosyalama yapacak.

Celsius Network geçtiğimiz yıl iflas başvurusunda bulunmuştu. Bu olayın ardından şirket yeniden yapılandırma üzerine çalışıyor.

Celsius Network, Yeniden Yapılandırma için 12 Nisan’da Dosya Sunacak

İflas etmiş kripto kredi kuruluşu Celsius Network, hak sahipleri için bilgileri yayımladı. Şirket, hak edenler için bilgiler içeren beyan verdi. Ek olarak ekip açıklamada Bölüm 11 yeniden yapılandırma planında ilerleyeceğini duyurdu.

Yeniden yapılandırma hakkında konuşan Celsius yetkilileri şu açıklamada bulundular:

 “Açıklama Bildirimimiz, Planın bir özetini, hesap sahibi kurtarma yüzdelerini, SSS’leri ve belirli risk faktörleri hakkında ek bilgileri sağlayacaktır.”

Galaxy Digital Celsiusun Varliklarini Satin Alacak

7 Nisan’da kullanıcılara yapılan bir bildirimde, Celsius borçluları 12 Nisan’da bir beyannamesi vereceklerini açıkladılar.

Celsius, NewCo adlı, tamamen Kazanç alacaklılarına ait bir kamu platformu oluşturmayı öneren planı ilk olarak Şubat ayında sundu. Teminatsız alacaklılar komitesi Celsius kurucu katılımı veya ilişkisi olmaksızın, firmanın yönetim kurulu üyelerinin çoğunluğunu atayacak. Borçluların plana ilişkin açıklamasına göre, 12 Nisan’daki dosya, Celsius‘un iflasına yol açan olayların ayrıntılarını, yeniden yapılandırma planının onaylanması durumunda belirli paydaşlar için öngörülen geri ödemeleri ve sık sorulan soruların yanıtlarını içerecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner