Yükleniyor...

Chainlink (LINK) Yatırımcılarına Müjde! Boğa Sinyali Görüldü!

Chainlink (LINK), diğer kripto para birimlerinin izinden giderek son birkaç gün içinde güçlü bir düşüş yaşadı.

link boga sinyali

Chainlink (LINK), diğer kripto para birimlerinin izinden giderek son birkaç gün içinde güçlü bir düşüş yaşadı. Kripto para, son 24 saatte yaklaşık olarak %9 oranında düşüşle birkaç haftadır ilk kez 9 doların altına gerilemiş oldu. Sadece haftalar önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan LINK bu şekilde %50’nin üzerinde düşüş yaşadı. Bu diğer çoğu altcoin’in performansından bile daha kötü. CoinMarketCap verilerine göre LINK, yazının yazıldığı sırada 8.84 dolardan işlem görüyordu.

LINK, bu düşüşe rağmen şu sıra temel ters sinyalleri oluştuğundan, yakında bir sıçrama için hazırlanabilir. LINK’in kendi teknik avantajları olsa da, Bitcoin’in fiyat hareketinin ileriye dönük kripto piyasasının genel yönüne karar vermesi de muhtemel.

Geri Dönüş Sinyali Oluştu

Tom Demark Sequential indikatörü LINK için çok önemli bir satın alma sinyali oluşturdu: 9 mum. Bu genellikle yükselişin tersine dönmesinden önce görülen bir sinyal. Tom Demark indikatörü, bir varlık trendinde bir dönüm noktasındayken “9” ve “13” mumlarını oluşturan zamana dayalı bir göstergedir. Bu son sinyal, Chainlink’in devam eden düzeltmesinin neredeyse tükendiğini ve yakın gelecekte büyük olasılıkla tersine döneceğini gösteriyor.

Chainlink LINK

Bu yükseliş analizi, bir trader’ın tarihsel olarak Chainlink’in potansiyel bir dip oluşturduğu için gelecekte 20 doların üzerine çıkma olasılığının yüksek olduğunu kaydetmesinden kısa bir süre sonra ortaya çıktı. Trader, şu ifadeleri kullandı:

“LINK için teklifler şimdi 10 dolar civarında biraz biriktiriyor. Fiyat kötü olan diplerden fırlamaya başlarsa geçersiz kılma ve trend onaylarsa daha fazla boyut oluşturacaktır. Sanırım bu bir sonraki çalışmada 28-32 dolar olacak. BTC çifti de yakında geri dönmeye hazır görünüyor.”

Chainlink LINK

Bitcoin Yön Belirleyebilir

Bitcoin, en azından şimdilik Chainlink’in yönünü belirleyebilir. Önde gelen kripto para birimi, piyasalardaki zayıflık nedeniyle son 24 saat içinde düşüş yaşadı. Altcoin’ler genellikle BTC’de daha yüksek volatilite oyunu olarak görüldüğünden, Chainlink ve diğerleri pazar liderinden bile daha fazla düşüş yaşadı. Bu eğilimin devam ettiğini varsayarsak, LINK’in sıçraması için Bitcoin’in kendisini bir kurtarma sürecine sokması gerekecektir.

Tom Demark Sequential İndikatörü Nedir?

Tanınmış bir yatırımcı olan Tom DeMark tarafından oluşturulan bir indikatördür. Bu indikatör uzun zamandır birçok yatırımcının alım satım kararlarını verirken dikkat ettikleri bir ölçüt olarak ön plana çıkmaktadır. İndikatör genellikle yatırımcıların varlıkların üst ve alt noktalarının belirlenmesine yardımcı olmaktadır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Vatandaş
Vatandaş
3 yıl önce

Yaw nasıl analizcisiniz anlamış değilim ..resmen eridi %70 yakın değer kaybetti hala eriyor ..

ck x banner
ck youtube banner