Yükleniyor...

Chainlink’e (LINK) Kullanıcıların İlgisi Artmaya Devam Ediyor

Chainlink (LINK), geçtiğimiz haftalarda artan ilgi ile birlikte, piyasa değeri bakımından ilk on kripto para arasına girmeye başardı

chainlink ilgi artisi

Chainlink (LINK), geçtiğimiz haftalarda artan ilgi ile birlikte, piyasa değeri bakımından ilk on kripto para arasına girmeye başardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Analitik şirketi Glassnode tarafından sağlanan verilere göre, Chainlik, altcoin piyasasında yaşanan hareketlilik ile birlikte, 16 Temmuz’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8.75 dolar seviyesine ulaşabildi.

Yayınlanan rapora göre, LINK’e döviz girişi de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmış durumda. Yaşanan bu dalgalı günlerde, borsalarda işlem gören LINK’in hacmi de tek bir işlem gününde 1.49 milyar dolar seviyesine kadar yükseldi. Bunun en büyük sebebi ise LINK’in benimsenmesi ile birlikte, para yatırma miktarları ve yeni adres sayısında görülen artış olarak gösteriliyor.

Ancak Glassnode tarafından yayınlanan raporda, artan fiyat hareketlerinin kısa vade içerisinde bir düzeltme ile karşı karşıya kalabileceği belirtiliyor.