Yükleniyor...

Chainlink’e (LINK) NBA’den Destek Geldi!

Chainlink (LINK) son zamanlarda gösterdiği iyi performans ile birlikte, teknolojisinin oldukça sağlam olmasından dolayı, dünyanın önde gelen firmaları ve girişimleri tarafından da güçlü bir şekilde benimsendi.

chainlink nba destek

Chainlink (LINK) son zamanlarda gösterdiği iyi performans ile birlikte, teknolojisinin oldukça sağlam olmasından dolayı, dünyanın önde gelen firmaları ve girişimleri tarafından da güçlü bir şekilde benimsendi.

Chainlink özellikle son günlerde o kadar popüler bir hale geldi ki, kamuoyunun sevilen ünlüleri dahil Chainlink hakkında konuşma başladı. Bu ünlülerden sonuncusu ise bir zamanlar Kim Kardashian ile evli olan ve geçmişte Bitcoin (BTC) yatırımları ile de adından söz ettiren, NBA oyuncusu Kris Humphries oldu.

Chainlink’in son zamanların popüler bir altcoin olduğuna dair bir şüphe yok. Son 30 gün içerisinde %40’ın üzerinde kazanç sağlayan LINK, Mart ayında yaşanan çöküşten günümüze kadar ise neredeyse dört katına yükseldi.

Dallas Mavericks, Atlanta Hawks ve Toronto Raptors’un eski oyuncusu olan Kris Humphries, 9 Temmuz’da attığı bir tweet de şu açıklamayı yaptı:

“7 Nisan’da Chainlink hakkında attığım ilk tweet’ten sonra, fiyat %145 arttı. Bu uzun süreLİ bir oyun ancak, kısa vadede bu kadar kazanç oldukça etkileyici.”

Yapılan bu yorumlar, Chainlink’in hem kullanım alanının genişlediğini hem de piyasa fiyatında yaşanan artışın devam edeceğine işaret ediyor.

Humphries’in bahsettiği Nisan ayındaki açıklamada da, ünlü sporcu Chainlink’in merkezi olmayan ve blockchain tabanlı sistemlere geçişte büyük önem taşıdığını belirtmişti.

Geçtiğimiz hafta Chainlink, kripto para kredisi devi Nexo ile bir araya geldiğini açıklamıştı. İkili, dijital varlıkların ve blockchain teknolojisinin benimsenmesini desteklemek adına işbirliği içinde çalışıyor.

Benzer şekilde, Çin Blockchain Servis Ağı (BSN), Chainlink’in ağlarından yararlanmaya başladı. BSN, ülkenin en önde gelen bankalarını ve teknoloji firmalarını da içeren, Çin Devleti destekli bir blockchain girişimi olarak tanınıyor.

Tüm bunlarla beraber perakende kullanıcıları da her geçen gün artış gösteriyor. Blockchain veri platformu Santiment tarafından geçtiğimiz hafta yapılan bir açıklamaya göre, aktif LINK adreslerinin sayısında inanılmaz bir artış olduğu belirtildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner