Yükleniyor...

Coinbase, Avustralya Bankacılık Yetkilileriyle Görüştü

Avustralya Merkez Bankası (RBA) ve Hazine, Avustralya'daki kripto düzenleyicileriyle "bankacılık sektörü" adına, bir araya geldi.

coinbase

Avustralya Merkez Bankası (RBA) ve Hazine, Avustralya’daki kripto düzenleyicileriyle “bankacılık sektörü” adına, bir araya geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

RBA sözcüsünün yaptığı açıklamalar ışığında, Coinbase’in bu hafta RBA’nın Ödemeler Politikası ve Finansal İstikrar departmanlarıyla görüşme gerçekleştirdiğini belirtti. Banka endüstrisinin devam eden hizmetlerine yönelik yapılan toplantıya dair raporlar yayınlandı. Canberra ve Sidney’de bir araya gelinen büyük görüşme, son zamanlardaki bankacılık faaliyetlerini ele alarak yapılacak gelişmeleri vurguladı.

Coinbase ve RBA, Güncel Bankacılık Durumunu Ele Aldı

Coinbase’in politikadan sorumlu başkan yardımcısı Tom Duff Gordon, toplantılarda “token harita sistemini” hedeflediğini ve bu yönlü faaliyetlerinin olduğunu dile getirdi. Ayrıca Coinbase’in “lisanslama ve saklama hizmetlerine yönelik iyi bir performans sergilediğini” ifadelerine ekledi.

Avustralya Hazine Bakanlığı’nıntoken eşleşme” uygulaması, 22 Ağustos 2022’de duyuruldu. Yapılan toplantılar ve gelişmeler sonucunda bu sistem, “dijital varlıkları, düzenleyicilere uygun şekilde sınıflandırmayı” amaçlıyor. Coinbase ve RBA, gerçekleştirmiş olduğu toplantılar sonucunda


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x