Yükleniyor...

Coinbase Hisselerinde ETF Yükselişi

Coinbase, spot Bitcoin ETF başvurularındaki işbirliklerinin açığa çıkmasıyla birlikte hisselerinde yükseliş yaşadı.

Coinbase dava

Coinbase, spot Bitcoin ETF başvurularındaki işbirliklerinin açığa çıkmasıyla birlikte hisselerinde yükseliş yaşadı.

ABD menşeli kripto para borsası Coinbase’in hisseleri Bitcoin ETF başvurularındaki ortaklıklarının ortaya çıkmasının ardından yükseliş yaşadı.

Coinbase Hisseleri ETF Ortaklıklarının Ardından Yükseliş Yaşadı

Kripto para borsası Coinbase’in hisseleri SEC ile davasının ardından düşüş yaşamıştı. Bununla birlikte bazı değerlendirme kuruluşları Coinbase’in hisselerinin yıl bazındaki hedefleri düşürülmüştü. Bunların ardından Coinbase hisseleri son dönemde artan spot Bitcoin ETF başvuruları ile olan ortaklıklarının ortaya çıkmasının ardından yükseliş yaşadı.

COIN 2023 07 03 17 31 16

Fidelity ve diğer ihraççılarla yapılan ortaklıklar, önerilen spot bitcoin borsa yatırım fonlarına ilişkin haberlerle birlikte hisse senedinde yüzde 12’den fazla bir artışa neden oldu. Bu kazançlar, hisse senedinin yıl başından bu yana yüzde 138’den fazla değer kazandığı genel bir ralli yaşattı.

Coinbase, varlık yönetimi devi Fidelity’nin spot bitcoin ETF başvurusunu yeniden sunmasının ardından manşetlere kendine yer edindi. Fidelity, spot piyasada manipülasyonu izlemeye yardımcı olmak amacıyla Coinbase ile işbirliği yapacaklarını açıkladı. Açıklamanın ardından Coinbase hisseleri yükseliş yaşadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner