Yükleniyor...

Coinmama, Ağ Geçidi Volt ile Ortaklık Kurdu

Kripto para borsası Coinmama, Avrupa ve Brezilya’da gerçek zamanlı kripto ödemelerini desteklemek için Volt ile ortaklık kurdu.

Kripto para borsası Coinmama, Avrupa ve Brezilya’da gerçek zamanlı kripto ödemelerini desteklemek için Volt ile ortaklık kurdu. 

Platformlar arasında gerçekleştirilen bu ortaklığın, Coinmama’nın genişleme çabalarına katkı sağlayacağı düşünülüyor. Volt, Coinmama’nın müşterileri için işlem hızını ve kolaylığını artırmak adına açık bankacılık çözümleri sunacak. Volt’un sunduğu bu açık ödeme ağ geçidi, yatırımcıların İngiltere, Avrupa Birliği ve Brezilya’daki 5.000’den fazla bankada tutulan 600 milyon hesap arasındaki işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirmesine olanak tanır. 

Açık Bankacılık Destekli Ödemelerin Değeri Artıyor

Kripto yatırımcıları kullanım kolaylığı, güvenlik ve fonlar üzerinde kontrole değer verdiğinden ötürü kripto para ticareti, açık bankacılık ödemeleri için en hızlı benimsenme oranına sahip sektörler arasında yer alıyor. 

Açık bankacılık destekli ödemelerin değeri 2021’de 4 milyar dolar seviyesine ulaştı, bu rakamın 2027’ye kadar 330 milyar doları aşması bekleniyor. 

2013 yılında kurulan Coinmama, küresel kullanıcıların dünya çapında dijital para birimleri satın alması ve kullanması için güvenli bir altyapı sunuyor. Platformun 188’den fazla ülkede 3,5 milyon kullanıcısı bulunuyor. 

Coinmama yöneticisi Martin Kolbaek, ortaklık ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “ Volt’un ödeme çözümünü entegre etmek, kripto para birimleri satın almayı mümkün olduğunca güvenli ve basit hale getirme vizyonumuzun önemli bir parçasıydı. Volt’un birçok zorluğu çözme konusunda uzun yıllara dayanan deneyimi var ve bu ortaklık, müşteri tabanımız için daha yüksek düzeyde kullanılabilirlik sağlamamıza yardımcı olacak.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner