Yükleniyor...

Cosmos ekosisteminin yıldızları sahnede: Zirve için yarışıyorlar!

Cosmos ekosisteminin popüler projeleri, neredeyse tüm altcoin'leri sollayarak dikkatleri çekti.

yükselis grafik

Cosmos ekosisteminin popüler projeleri, neredeyse tüm altcoin’leri sollayarak dikkatleri çekti.

Airdrop furyasının başlamasıyla birlikte inanılmaz bir ilgi toplayan Cosmos ekosistemi, gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Özellikle de Celestia (TIA) staker’larına dağıtılan airdrop’ların kayda değer bir kazanç sağlaması, ekosistemi gündemde tuttu. Ayrıca günün en çok yükselenler listesinin ilk beş sırasında INJ, OSMO ve TIA’nın yer alması adeta gövde gösterisi niteliğindeydi.

Ekran Resmi 2024 01 29 10.53.46

Airdrop furyası tam gaz devam ediyor!

Birkaç hafta önce TIA‘nın ateşlediği airdrop furyası, şimdilerdeyse Pyth Network (PYTH) ile hız kesmeden devam ediyor. Genellikle Cosmos ekosistemine yoğunlaşan kripto yatırımcısı, PYTH’nin boy göstermesiyle birlikte Solana ekosistemini de radarına aldı. Her ne kadar Cosmos tarafındaki staker’lara airdrop dağıtımı yavaşlasa da ilgili projeler için teknik ve temel analiz açısından bir problem görünmüyor.

Projeler airdrop kampanyalarını genellikle X (eski adıyla Twitter) üzerinden duyuruyor. Pek çok kripto fenomeni, airdrop konu başlığı hakkında çeşitli paylaşımlarda bulunmaya devam ediyor. Bunlara ek olarak bazı projeler “paraşüt emojisi” gibi paylaşımlar yaparak airdrop hamlelerine dair sinyaller veriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner